https://ipc2u.cz/catalog/igs-402f-4ph24-sc080
11:22 15.12.2017
Katalog Novinky +420-727 965 000 sales@ipc2u.cz
Sady
Vybrané zboží
Vybrané zboží
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
Průmyslové počítače a řešení pro automatizaci a komunikace
Ringhofferova 115/1,  155 21 Praha 5 , Czech Republic
+420-727 965 000, sales@ipc2u.cz
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:

IGS-402F-4PH24-SC080

Industrial Unmanaged Gigabit Ethernet Power-over-Ethernet Switch with 4x 1000 Base-T(X) PoE Ports, 2x 1000 Base-X Optical Singlemode SC Ports, Distance 80km, Redundant Dual 24/48VDC Input Power, -10..+60C Operating Temperature

Cena na vyžádání
Pro přidání zboží do košíku je nutná autorizace
Výrobce:
CTC Union Technologies Co., LT
Provedení:
Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Total Ethernet:
6
10/100/1000 Mbit/s:
6
Řízený:
Ne
Vstupní napětí DC:
20 ... 57 V
Teplota:
-10 ... 60 °C
Železniční park:
EN 50121-4
Specifikace
Výrobce
Jmeno:
CTC Union Technologies Co., LT
Konstrukce
Šasi:
Kovové šasi
Provedení:
Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Úroveň ochrany šasi:
IP30
Síťový adaptér
Total Ethernet:
6
10/100/1000 Mbit/s:
6
Typ 10/100/1000 Mbit/s:
2xSC, 4xRJ-45, Single-mode
Vlnová délka RX/TX:
1550 nm
Typická vzdálenost:
80 km
PoE+ 10/100/1000 Mbit/s:
4
Network Technology
Řízený:
Ne
IEEE Standard:
IEEE 802.3 for 10BaseT, IEEE 802.3ab for 1000BaseT(X), IEEE 802.3af/at for Power-over-Ethernet, IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX, IEEE 802.3x for Flow Control, IEEE 802.3z for 1000BaseSX/LX/LHX/ZX
Digitální výstup
Počet kanálů digitálního výstupu:
1
Typ:
Signal Relay (Alarm Relay Contact with current carrying capacity of 1A, 24VDC)
Chlazení
Typ:
S pasivním chlazením
LED / Ovládání
LED:
FAULT LED, PoE LED, 10/100/1000M LED, PWR1, PWR2, LNK/ACT LED
Nastavení operačního módu:
Vypínačem
Systém Příkon
Vstupní napětí DC:
20 ... 57 V
Spotřeba proudu:
143.2 W (24VDC)
Vstupní napětí DC napájecího zdroje:
20 ... 57 V
Operační podmínky
Teplota:
-10 ... 60 °C
Vlhkost:
5 ... 95 %
MTBF:
306704 h
skladovací podmínky
Rozsah teplot:
-40 ... 85 °C
Rozměry a hmotnost
Šířka:
62.5 mm
Výška:
134.8 mm
Hloubka:
106 mm
Standardy a certifikace
Certifikáty:
CE
Vibrace a náraz:
IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-27
Volný pád:
IEC 60068-2-32
Ochranný protokol:
UL 60950-1
EMS:
IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, EN 61000-6-2, EN 61000-6-4
EMI:
EN 55022 Class A, FCC Part 15 Subpart B Class A
Železniční park:
EN 50121-4

Rozměry

Hmotnost

Hmotnost brutto: 1.4 kg
Hmotnost netto: 0.68 kg

Nedávno shlédnuté

https://ipc2u.cz/catalog/igs-402f-4ph24-sc080
11:22 15.12.2017