https://ipc2u.cz/catalog/imc-100m-sc050
08:02 20.04.2019
Katalog Novinky +420-727 965 000 sales@ipc2u.cz
Sady
Vybrané zboží
Vybrané zboží
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
Průmyslové počítače a řešení pro automatizace a komunikace
Ringhofferova 115/1,  155 21 Praha 5 , Czech Republic
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.cz
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:

IMC-100M-SC050

Industrial Managed Fast Ethernet Media Converter 10/100 Base-TX to 100 Base-FX Fiber Optics Single-mode SC port, Distance 50km, Redundant dual 12/24/48VDC input power, -10.. 60C Operating Temperature

Cena na vyžádání ()
Pro přidání zboží do košíku je nutná autorizace
Výrobce:
CTC Union Technologies Co., LT
Typ:
S pasivním chlazením
Teplota:
-10 ... 60 °C
Specifikace
Výrobce
Jmeno:
CTC Union Technologies Co., LT
Konstrukce
Šasi:
Kovové šasi
Provedení:
Desktop, Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Úroveň ochrany šasi:
IP30
Síťový adaptér
SFP rychlý Ethernet 100 Mbit/s:
1
Network Technology
IEEE Standard:
IEEE 802.1Q for VLAN Tagging, IEEE 802.3 for 10BaseT, IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
Chlazení
Typ:
S pasivním chlazením
Systém Příkon
Vstupní napětí DC:
9.6 ... 60 V
Spotřeba proudu:
4.8 W
Operační podmínky
Teplota:
-10 ... 60 °C
Vlhkost:
5 ... 95 %
skladovací podmínky
Rozsah teplot:
-20 ... 75 °C
Rozměry a hmotnost
Šířka:
142 mm
Výška:
38.6 mm
Hloubka:
106 mm
Standardy a certifikace
Certifikáty:
CE
Vibrace a náraz:
IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-27
Volný pád:
IEC 60068-2-32
Ochranný protokol:
UL 60950-1
EMS:
EN 61000-4-4, EN 61000-4-5, EN 61000-4-6, EN 61000-4-8
EMI:
FCC Part 15 Subpart B Class A
Dokumentace

Rozměry

Hmotnost

Hmotnost brutto: 1.2 kg
Hmotnost netto: 0.62 kg

Nedávno shlédnuté

https://ipc2u.cz/catalog/imc-100m-sc050
08:02 20.04.2019