https://ipc2u.cz/catalog/isfp-s5020-wa-de
10:01 19.09.2020
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.cz

ISFP-S5020-WA-DE

Industrial SFP module, 100Base-FX WDM A type LC port, DDMI, 20km distance, -40.. +85C Operating Temperature

Cena na vyžádání. ()
ks
Přejít do žádosti
Přejít do žádosti
10/100 Mbit/s:
1
Typ 10/100 Mbit/s:
Single-mode, LC Simplex
Teplota:
-40 ... 85 °C
Specifikace
Výrobce
Jmeno:
CTC Union Technologies Co., LT
Síťový adaptér
Total Ethernet:
1
10/100 Mbit/s:
1
Typ 10/100 Mbit/s:
Single-mode, LC Simplex
Ethernet:
100BASE-F
Vlnová délka TX:
1310 nm
Vlnová délka RX:
1550 nm
Typická vzdálenost:
20 km
Network Technology
IEEE Standard:
IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
Operační podmínky
Teplota:
-40 ... 85 °C
Vlhkost:
5 ... 95 %
Rozměry a hmotnost
Šířka:
15 mm
Výška:
12.9 mm
Hloubka:
56 mm
Standardy a certifikace
Certifikáty:
CE, FCC Class B

Rozměry

Hmotnost

Hmotnost brutto: 0.05 kg
Hmotnost netto: 0.02 kg

Nedávno shlédnuté

https://ipc2u.cz/catalog/isfp-s5020-wa-de
10:01 19.09.2020