https://ipc2u.cz/catalog/jetnet4006f-s
19:21 20.09.2020
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.cz

JetNet 4006f-s

Korenix Industrial Managed 4x10/100 Base-TX Ethernet Ring Switch with 2x10/100 Base FX uplink Ports, Single-Mode, SC Connector

Cena na vyžádání. ()
ks
Přejít do žádosti
Přejít do žádosti
Provedení:
Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
10/100 Mbit/s:
6
Typ 10/100 Mbit/s:
2xSC, 4xRJ-45, Single-mode
Řízený:
Ano
Vstupní napětí DC:
12 ... 48 V
Teplota:
-10 ... 60 °C
Specifikace
Výrobce
Jmeno:
KORENIX
Konstrukce
Šasi:
Hliníkové šasi
Provedení:
Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Úroveň ochrany šasi:
IPX1 (IP31)
Síťový adaptér
10/100 Mbit/s:
6
Typ 10/100 Mbit/s:
2xSC, 4xRJ-45, Single-mode
Velikost přenosového paketu:
12176 Bit/s
Typická vzdálenost:
30 km
Network Technology
Řízený:
Ano
Protokol:
QoS, IGMP, NTP
IEEE Standard:
IEEE 802.1D-2004 for Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1P for Class of Service, IEEE 802.3 for 10BaseT, IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
LED / Ovládání
LED:
Power LED, 10/100M LED
Systém Příkon
Vstupní napětí DC:
12 ... 48 V
Spotřeba proudu:
8 W
Operační podmínky
Teplota:
-10 ... 60 °C
Vlhkost:
5 ... 95 %
skladovací podmínky
Rozsah teplot:
-40 ... 80 °C
Vlhkost:
5 ... 90 %
Rozměry a hmotnost
Šířka:
185.3 mm
Výška:
45.5 mm
Hloubka:
136 mm
Standardy a certifikace
Vibrace a náraz:
IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-27
Volný pád:
IEC 60068-2-32
Ochranný protokol:
EN 60950
EMS:
IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6
EMI:
EN 55022
Dokumentace
JetNet 4006f (PDF)

Rozměry

Hmotnost

Hmotnost brutto: 0.65 kg
Hmotnost netto: 0.55 kg

Nedávno shlédnuté

https://ipc2u.cz/catalog/jetnet4006f-s
19:21 20.09.2020