https://ipc2u.cz/catalog/komunikace/ethernet-switch/managed-din-rail/advantech-manazovatelna-din-lista-switche/
10:59 15.12.2017
Katalog Novinky +420-727 965 000 sales@ipc2u.cz
Sady
Vybrané zboží
Vybrané zboží
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
Průmyslové počítače a řešení pro automatizaci a komunikace
Ringhofferova 115/1,  155 21 Praha 5 , Czech Republic
+420-727 965 000, sales@ipc2u.cz
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:

ADVANTECH Manažovatelná DIN-lišta switche

EKI-2748CI-AE
EKI-2748CI-AE
6Gx+2 Combo Managed Ethernet Switch w/ Wide Temp
Provedení
Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
8
10/100/1000 Mbit/s
8
Řízený
Ano, Layer 2
Vstupní napětí DC
12 ... 48 V
Vstupní napětí AC
18 ... 30 V
Teplota
-40 ... 75 °C
 
Cena na vyžádání
Objednat
Výrobce
ADVANTECH
EKI-2748FI
EKI-2748FI
6Gx+2 Combo Managed Ethernet Switch w/ Wide Temp
Provedení
Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
8
10/100/1000 Mbit/s
4
Řízený
Ano, Layer 2
Vstupní napětí DC
12 ... 48 V
Vstupní napětí AC
18 ... 30 V
Teplota
-40 ... 75 °C
 
Cena na vyžádání
Objednat
Výrobce
ADVANTECH
EKI-5524MM
EKI-5524MM
ProView,4+2MMF 10/100Mbps Ind. Switch-10~60
Provedení
Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
6
10/100 Mbit/s
6
Řízený
Ne, Layer 2
Vstupní napětí DC
12 ... 48 V
Teplota
-10 ... 60 °C
 
Cena na vyžádání
Objednat
Výrobce
ADVANTECH
EKI-5524MM-ST
EKI-5524MM-ST
4FE+2FE ST Multi-mode Unmanaged Ethernet Switch, ATEX/C1D2/IECEx
Provedení
Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
6
10/100 Mbit/s
6
Řízený
Ne, Layer 2
Vstupní napětí DC
12 ... 48 V
Teplota
-10 ... 60 °C
 
Cena na vyžádání
Objednat
Výrobce
ADVANTECH
EKI-5524MMI
EKI-5524MMI
Lite-Managed Ethernet Switch, 4-port 10/100M +2 M.M(Multi-mode), Proview, -40...+75C
Provedení
Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
6
10/100 Mbit/s
6
Řízený
Ne, Layer 2
Vstupní napětí DC
12 ... 48 V
Teplota
-40 ... 75 °C
 
Cena na vyžádání
Objednat
Výrobce
ADVANTECH
EKI-5524MMI-ST
EKI-5524MMI-ST
4FE+2FE ST Multi-mode Unmanaged Ethernet Switch, ATEX/C1D2/IECEx, -40~75
Provedení
Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
6
10/100 Mbit/s
6
Řízený
Ne, Layer 2
Vstupní napětí DC
12 ... 48 V
Teplota
-40 ... 75 °C
 
Cena na vyžádání
Objednat
Výrobce
ADVANTECH
EKI-5524SS
EKI-5524SS
4FE+2FE SC Single-mode Unmanaged Ethernet Switch, ATEX/C1D2/IECEx
Provedení
Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
6
10/100 Mbit/s
6
Řízený
Ne, Layer 2
Vstupní napětí DC
12 ... 48 V
Teplota
-10 ... 60 °C
 
Cena na vyžádání
Objednat
Výrobce
ADVANTECH
EKI-5524SS-ST
EKI-5524SS-ST
Lite-Managed Ethernet Switch, 4-port 10/100M +2 S.M(Single-mode), Proview
Provedení
Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
6
10/100 Mbit/s
6
Řízený
Ne, Layer 2
Vstupní napětí DC
12 ... 48 V
Teplota
-10 ... 60 °C
 
Cena na vyžádání
Objednat
Výrobce
ADVANTECH
EKI-5524SSI-AE
EKI-5524SSI-AE
Lite-Managed Ethernet Switch, 4-port 10/100M +2 S.M(Single-mode), Proview, -40...+75C
Provedení
Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
6
10/100 Mbit/s
6
Řízený
Ne, Layer 2
Vstupní napětí DC
12 ... 48 V
Teplota
-40 ... 75 °C
 
Cena na vyžádání
Objednat
Výrobce
ADVANTECH
EKI-5524SSI-ST
EKI-5524SSI-ST
Lite-Managed Ethernet Switch, 4-port 10/100M +2 S.M(Single-mode), ST-connector, Proview, -40...+75C
Provedení
Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
6
10/100 Mbit/s
6
Řízený
Ne, Layer 2
Vstupní napětí DC
12 ... 48 V
Teplota
-40 ... 75 °C
 
Cena na vyžádání
Objednat
Výrobce
ADVANTECH

«Konfigurace» — Tento produkt má více možností. K výběru možnosti klikněte na kartu produktu. Upozorňujeme, že některé produkty nelze objednat bez povinných voleb.

— Novinka

Výrobce
Jmeno
Konstrukce
Šasi
Provedení
Úroveň ochrany šasi
Síťový adaptér
Total Ethernet
5
28
10/100/1000 Mbit/s
2
28
Typ 10/100/1000 Mbit/s
Zobrazit vše Skrýt
10/100 Mbit/s
4
16
Typ 10/100 Mbit/s
Zobrazit vše Skrýt
SFP Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbit/s
PoE+ 10/100/1000 Mbit/s
Network Technology
Řízený
Průmyslové protokoly
EtherNet/IP
Modbus TCP
Chlazení
Typ
LED / Ovládání
Nastavení operačního módu
Konektory / kabely
Konektory
Systém Příkon
Vstupní napětí DC
V
12
57
Vstupní napětí AC
V
18
240
Spotřeba proudu
W
2
21.8
Vstupní napětí DC napájecího zdroje
V
12
57
Operační podmínky
Teplota
°C
-40
85
Rozměry a hmotnost
Šířka
mm
27
442
Výška
Zobrazit vše Skrýt
Hloubka
Zobrazit vše Skrýt
Standardy a certifikace
Železniční park
Pojistka proti výbuchu
Zrušit filtr
Nalezeno zboží: {{ info.count }} Zobrazit Nic nenalezeno
https://ipc2u.cz/catalog/komunikace/ethernet-switch/managed-din-rail/advantech-manazovatelna-din-lista-switche/
10:59 15.12.2017