https://ipc2u.cz/catalog/komunikace/ethernet-switch/sfp-modules/sfp-1fe/
04:33 14.12.2019
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.cz

SFP-1FE

ISFP-M5002-31
ISFP-M5002-31
Industrial SFP module, 100Base-FX Multi-mode LC port, 2km distance, -10.. +70C Operating Temperature
10/100 Mbit/s
1
Typ 10/100 Mbit/s
LC Duplex, Multi-mode
Teplota
-10 ... 70 °C
 
Kč 700 (25.8400)
Zobrazit
ISFP-M5002-31-D
ISFP-M5002-31-D
Industrial SFP module, 100Base-FX Multi-mode LC port, DDMI, 2km distance, -10.. +70C Operating Temperature
10/100 Mbit/s
1
Typ 10/100 Mbit/s
LC Duplex, Multi-mode
Teplota
-10 ... 70 °C
 
Kč 868 (32.0705)
Zobrazit
ISFP-M5002-31-DE
ISFP-M5002-31-DE
Industrial SFP module, 100Base-FX Multi-mode LC port, DDMI, 2km distance, -40.. +85C Operating Temperature
10/100 Mbit/s
1
Typ 10/100 Mbit/s
LC Duplex, Multi-mode
Teplota
-40 ... 85 °C
 
Kč 991 (36.6010)
Zobrazit
ISFP-M5002-31-E
ISFP-M5002-31-E
Industrial SFP module, 100Base-FX Multi-mode LC port, 2km distance, -40.. +85C Operating Temperature
10/100 Mbit/s
1
Typ 10/100 Mbit/s
LC Duplex, Multi-mode
Teplota
-40 ... 85 °C
 
Kč 853 (31.5010)
Zobrazit
ISFP-S5020-WA
ISFP-S5020-WA
Industrial SFP module, 100Base-FX WDM A type LC port, 20km distance, -10.. +70C Operating Temperature
10/100 Mbit/s
1
Typ 10/100 Mbit/s
Single-mode, LC Simplex
Teplota
-10 ... 70 °C
 
Kč 930 (34.3400)
Zobrazit
ISFP-S5020-WA-D
ISFP-S5020-WA-D
Industrial SFP module, 100Base-FX WDM A type LC port, DDMI, 20km distance, -10.. +70C Operating Temperature
10/100 Mbit/s
1
Typ 10/100 Mbit/s
Single-mode, LC Simplex
Teplota
-10 ... 70 °C
 
Kč 1 083 (40.0010)
Zobrazit
ISFP-S5020-WA-DE
ISFP-S5020-WA-DE
Industrial SFP module, 100Base-FX WDM A type LC port, DDMI, 20km distance, -40.. +85C Operating Temperature
10/100 Mbit/s
1
Typ 10/100 Mbit/s
Single-mode, LC Simplex
Teplota
-40 ... 85 °C
 
Kč 1 083 (40.0010)
Zobrazit
ISFP-S5020-WA-E
ISFP-S5020-WA-E
Industrial SFP module, 100Base-FX WDM A type LC port, 20km distance, -40.. +85C Operating Temperature
10/100 Mbit/s
1
Typ 10/100 Mbit/s
Single-mode, LC Simplex
Teplota
-40 ... 85 °C
 
Kč 1 083 (40.0010)
Zobrazit
ISFP-S5020-WB
ISFP-S5020-WB
Industrial SFP module, 100Base-FX WDM B type LC port, 20km distance, -10.. +70C Operating Temperature
10/100 Mbit/s
1
Typ 10/100 Mbit/s
Single-mode, LC Simplex
Teplota
-10 ... 70 °C
 
Kč 1 237 (45.6705)
Zobrazit
ISFP-S5020-WB-D
ISFP-S5020-WB-D
Industrial SFP module, 100Base-FX WDM B type LC port, DDMI, 20km distance, -10.. +70C Operating Temperature
10/100 Mbit/s
1
Typ 10/100 Mbit/s
Single-mode, LC Simplex
Teplota
-10 ... 70 °C
 
Kč 1 175 (43.4010)
Zobrazit

«Konfigurace» — Tento produkt má více možností. K výběru možnosti klikněte na kartu produktu. Upozorňujeme, že některé produkty nelze objednat bez povinných voleb.

— Novinka

Výrobce
Jmeno
Síťový adaptér
Total Ethernet
10/100 Mbit/s
Typ 10/100 Mbit/s
Zobrazit vše Skrýt
SFP rychlý Ethernet 100 Mbit/s
Typická vzdálenost
Chlazení
Typ
Operační podmínky
Teplota
°C
-40
85
Rozměry a hmotnost
Šířka
Výška
Hloubka
Zrušit filtr
Nalezeno zboží: {{ info.count }} Zobrazit Nic nenalezeno
https://ipc2u.cz/catalog/komunikace/ethernet-switch/sfp-modules/sfp-1fe/
04:33 14.12.2019