https://ipc2u.cz/catalog/komunikace/ethernet-switch/sfp-modules/sfp-1g/
05:59 15.11.2019
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.cz

SFP-1G

ISFP-M7000-85
ISFP-M7000-85
Industrial SFP module, 1000Base-X Multi-mode LC port, 850nm, 550m distance, 7.5dB, -10.. +70C Operating Temperature
10/100/1000 Mbit/s
1
Typ 10/100/1000 Mbit/s
LC Duplex, Multi-mode
Teplota
-10 ... 70 °C
 
Kč 1 010 (37.1704)
Zobrazit
ISFP-M7000-85-D
ISFP-M7000-85-D
Industrial SFP module, 1000Base-X Multi-mode LC port, DDMI, 550m distance, -10.. +70C Operating Temperature
10/100/1000 Mbit/s
1
Typ 10/100/1000 Mbit/s
LC Duplex, Multi-mode
Teplota
-10 ... 70 °C
 
Cena na vyžádání
Zobrazit
ISFP-M7000-85-DE
ISFP-M7000-85-DE
Industrial SFP module, 1000Base-X Multi-mode LC port, DDMI, 550m distance, -40.. +85C Operating Temperature
10/100/1000 Mbit/s
1
Typ 10/100/1000 Mbit/s
LC Duplex, Multi-mode
Teplota
-40 ... 85 °C
 
Cena na vyžádání
Zobrazit
ISFP-M7000-85-E
ISFP-M7000-85-E
Industrial SFP module, 1000Base-X Multi-mode LC port, 550m distance, -40.. +85C Operating Temperature
10/100/1000 Mbit/s
1
Typ 10/100/1000 Mbit/s
LC Duplex, Multi-mode
Teplota
-40 ... 85 °C
 
Kč 1 118 (41.1400)
Zobrazit
ISFP-M7002-31
ISFP-M7002-31
Industrial SFP module, 1000Base-X Multi-mode LC port, 2km distance, -10.. +70C Operating Temperature
10/100/1000 Mbit/s
1
Typ 10/100/1000 Mbit/s
LC Duplex, Multi-mode
Teplota
-10 ... 70 °C
 
Kč 1 226 (45.1009)
Zobrazit
ISFP-M7002-31-D
ISFP-M7002-31-D
Industrial SFP module, 1000Base-X Multi-mode LC port, DDMI, 2km distance, -10.. +70C Operating Temperature
10/100/1000 Mbit/s
1
Typ 10/100/1000 Mbit/s
LC Duplex, Multi-mode
Teplota
-10 ... 70 °C
 
Cena na vyžádání
Zobrazit
ISFP-M7002-31-DE
ISFP-M7002-31-DE
Industrial SFP module, 1000Base-X Multi-mode LC port, DDMI, 2km distance, -40.. +85C Operating Temperature
10/100/1000 Mbit/s
1
Typ 10/100/1000 Mbit/s
LC Duplex, Multi-mode
Teplota
-40 ... 85 °C
 
Kč 1 395 (51.3315)
Zobrazit
ISFP-M7002-31-E
ISFP-M7002-31-E
Industrial SFP module, 1000Base-X Multi-mode LC port, 2km distance, -40.. +85C Operating Temperature
10/100/1000 Mbit/s
1
Typ 10/100/1000 Mbit/s
LC Duplex, Multi-mode
Teplota
-10 ... 70 °C
 
Kč 1 533 (56.4316)
Zobrazit
ISFP-S7020-31
ISFP-S7020-31
Industrial SFP module, 1000Base-X Single-mode LC port, 1310nm, 15dB, 20km distance, -10.. +70C Operating Temperature
10/100/1000 Mbit/s
1
Typ 10/100/1000 Mbit/s
LC Duplex, Single-mode
Teplota
-10 ... 70 °C
 
Kč 1 533 (56.4316)
Zobrazit
ISFP-S7020-31-D
ISFP-S7020-31-D
Industrial SFP module, 1000Base-X Single-mode LC port, DDMI, 20km distance, -10.. +70C Operating Temperature
10/100/1000 Mbit/s
1
Typ 10/100/1000 Mbit/s
LC Duplex, Single-mode
Teplota
-10 ... 70 °C
 
Cena na vyžádání
Zobrazit

«Konfigurace» — Tento produkt má více možností. K výběru možnosti klikněte na kartu produktu. Upozorňujeme, že některé produkty nelze objednat bez povinných voleb.

— Novinka

Výrobce
Jmeno
Síťový adaptér
Total Ethernet
10/100/1000 Mbit/s
Typ 10/100/1000 Mbit/s
Zobrazit vše Skrýt
Typická vzdálenost
km
0.5
120
Operační podmínky
Teplota
°C
-40
85
Rozměry a hmotnost
Šířka
Výška
Hloubka
Zrušit filtr
Nalezeno zboží: {{ info.count }} Zobrazit Nic nenalezeno
https://ipc2u.cz/catalog/komunikace/ethernet-switch/sfp-modules/sfp-1g/
05:59 15.11.2019