https://ipc2u.cz/catalog/komunikace/ethernet-switch/unmanaged-din-rail/ifs-fast-ethernet-switch/
23:25 22.11.2017
Katalog Novinky +420-727 965 000 sales@ipc2u.cz
Sady
Vybrané zboží
Vybrané zboží
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
Průmyslové počítače a řešení pro automatizaci a komunikace
Ringhofferova 115/1,  155 21 Praha 5 , Czech Republic
+420-727 965 000, sales@ipc2u.cz
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:

IFS Fast Ethernet series

IFS-401F-E-SC002
IFS-401F-E-SC002
Industrial Unmanaged Fast Ethernet Switch with 4x 100Base-T Ports, 1x 100 Base-FX Fiber SC 2km Multi-mode port, Redundant Dual 12/24/48VDC, -40..+75C Operating Temperature
Provedení
Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
5
10/100 Mbit/s
5
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
9.6 ... 60 V
Teplota
-40 ... 75 °C
Železniční park
EN 50121-4
 
Kč 3 662
Objednat
Výrobce
CTC Union Technologies Co., LT
IFS-401F-E-SC020A
IFS-401F-E-SC020A
Industrial Unmanaged Fast Ethernet Switch with 4x 100Base-T Ports, 1x 100Base-FX WDM (A type) Fiber SC 20km Single-mode port, Redundant Dual 12/24/48VDC, -40..+75C Operating Temperature
Provedení
Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
5
10/100 Mbit/s
5
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
9.6 ... 60 V
Teplota
-40 ... 75 °C
Železniční park
EN 50121-4
 
Kč 4 791
Objednat
Výrobce
CTC Union Technologies Co., LT
IFS-401F-E-SC020B
IFS-401F-E-SC020B
Industrial Unmanaged Fast Ethernet Switch with 4x 100Base-T Ports, 1x 100Base-FX WDM (B type) Fiber SC 20km Single-mode port, Redundant Dual 12/24/48VDC, -40..+75C Operating Temperature
Provedení
Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
5
10/100 Mbit/s
5
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
9.6 ... 60 V
Teplota
-40 ... 75 °C
Železniční park
EN 50121-4
 
Kč 4 936
Objednat
Výrobce
CTC Union Technologies Co., LT
IFS-401F-E-SC030
IFS-401F-E-SC030
Industrial Unmanaged Fast Ethernet Switch with 4x 100Base-T Ports, 1x 100 Base-FX Fiber SC 30km Single-mode port, Redundant Dual 12/24/48VDC, -40..+75C Operating Temperature
Provedení
Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
5
10/100 Mbit/s
5
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
9.6 ... 60 V
Teplota
-40 ... 75 °C
Železniční park
EN 50121-4
 
Kč 4 617
Objednat
Výrobce
CTC Union Technologies Co., LT
IFS-401F-E-SC050
IFS-401F-E-SC050
Industrial Unmanaged Fast Ethernet Switch with 4x 100Base-T Ports, 1x 100 Base-FX Fiber SC 50km Single-mode port, Redundant Dual 12/24/48VDC, -40..+75C Operating Temperature
Provedení
Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
5
10/100 Mbit/s
5
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
9.6 ... 60 V
Teplota
-40 ... 75 °C
Železniční park
EN 50121-4
 
Kč 5 428
Objednat
Výrobce
CTC Union Technologies Co., LT
IFS-401F-E-ST002
IFS-401F-E-ST002
Industrial Unmanaged Fast Ethernet Switch with 4x 100Base-T Ports, 1x 100 Base-FX Fiber ST 2km Multi-mode port, Redundant Dual 12/24/48VDC, -40..+75C Operating Temperature
Provedení
Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
5
10/100 Mbit/s
5
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
9.6 ... 60 V
Teplota
-40 ... 75 °C
Železniční park
EN 50121-4
 
Kč 3 662
Objednat
Výrobce
CTC Union Technologies Co., LT
IFS-401F-E-ST030
IFS-401F-E-ST030
Industrial Unmanaged Fast Ethernet Switch with 4x 100Base-T Ports, 1x 100 Base-FX Fiber ST 30km Single-mode port, Redundant Dual 12/24/48VDC, -40..+74C Operating Temperature
Provedení
Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
5
10/100 Mbit/s
5
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
9.6 ... 60 V
Teplota
-40 ... 75 °C
Železniční park
EN 50121-4
 
Kč 4 617
Objednat
Výrobce
CTC Union Technologies Co., LT
IFS-401F-E-ST050
IFS-401F-E-ST050
Industrial Unmanaged Fast Ethernet Switch with 4x 100Base-T Ports, 1x 100 Base-FX Fiber ST 50km Single-mode port, Redundant Dual 12/24/48VDC, -40..+75C Operating Temperature
Provedení
Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
5
10/100 Mbit/s
5
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
9.6 ... 60 V
Teplota
-40 ... 75 °C
Železniční park
EN 50121-4
 
Kč 4 617
Objednat
Výrobce
CTC Union Technologies Co., LT
IFS-401F-SC002
IFS-401F-SC002
Industrial Unmanaged Fast Ethernet Switch with 4x 100Base-T Ports, 1x 100 Base-FX Fiber SC 2km Multi-mode port, Redundant Dual 12/24/48VDC, -10..+60C Operating Temperature
Provedení
Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
5
10/100 Mbit/s
5
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
9.6 ... 60 V
Teplota
-10 ... 60 °C
Železniční park
EN 50121-4
 
Kč 3 199
Objednat
Výrobce
CTC Union Technologies Co., LT
IFS-401F-SC020A
IFS-401F-SC020A
Industrial Unmanaged Fast Ethernet Switch with 4x 100Base-T Ports, 1x 100Base-FX WDM (A type) Fiber SC 20km Single-mode port, Redundant Dual 12/24/48VDC, -10..+60C Operating Temperature
Provedení
Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
5
10/100 Mbit/s
5
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
9.6 ... 60 V
Teplota
-10 ... 60 °C
Železniční park
EN 50121-4
 
Kč 4 154
Objednat
Výrobce
CTC Union Technologies Co., LT

«Konfigurace» — Tento produkt má více možností. K výběru možnosti klikněte na kartu produktu. Upozorňujeme, že některé produkty nelze objednat bez povinných voleb.

— Novinka

Výrobce
Jmeno
Konstrukce
Šasi
Provedení
Úroveň ochrany šasi
Síťový adaptér
Total Ethernet
10/100 Mbit/s
Typ 10/100 Mbit/s
Zobrazit vše Skrýt
SFP Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbit/s
Typická vzdálenost
PoE+ 10/100 Mbit/s
Network Technology
Řízený
Chlazení
Typ
LED / Ovládání
Nastavení operačního módu
Systém Příkon
Vstupní napětí DC
V
9.6
60
Vstupní napětí AC
V
18
36
Spotřeba proudu
Vstupní napětí DC napájecího zdroje
V
9.6
60
Operační podmínky
Teplota
°C
-40
75
Rozměry a hmotnost
Šířka
Výška
Hloubka
Standardy a certifikace
Železniční park
Zrušit filtr
Nalezeno zboží: {{ info.count }} Zobrazit Nic nenalezeno
https://ipc2u.cz/catalog/komunikace/ethernet-switch/unmanaged-din-rail/ifs-fast-ethernet-switch/
23:25 22.11.2017