https://ipc2u.cz/catalog/komunikace/ethernet-switch/unmanaged-din-rail/nsm-205pse-205pse-208pse/
23:24 22.11.2017
Katalog Novinky +420-727 965 000 sales@ipc2u.cz
Sady
Vybrané zboží
Vybrané zboží
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
Průmyslové počítače a řešení pro automatizaci a komunikace
Ringhofferova 115/1,  155 21 Praha 5 , Czech Republic
+420-727 965 000, sales@ipc2u.cz
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:

NS(M)-105P/205P/208P

NS-105PSE
NS-105PSE
Unmanaged 5-port 10/100 Mbps PoE (PSE) Ethernet Switch (RoHS)
Provedení
Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
5
10/100 Mbit/s
5
PoE 10/100 Mbit/s
4
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
46 ... 55 V
Teplota
-40 ... 75 °C
 
Kč 2 275
Objednat
Výrobce
ICP DAS
NS-205PFC
NS-205PFC
Industrial Smart Ethernet Switch, Multi-mode, SC Connector, 4-Port 10/100 Mbps PoE with 1 Fiber port
Provedení
Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
5
10/100 Mbit/s
5
PoE 10/100 Mbit/s
4
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
46 ... 55 V
Teplota
-30 ... 75 °C
 
Kč 2 970
Objednat
Výrobce
ICP DAS
NS-205PFC-24V
NS-205PFC-24V
Industrial Smart Ethernet Switch, Multi-mode, SC Connector, 4-Port 10/100 Mbps PoE with 1 Fiber port, 24 VDC Input Switch
Provedení
Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
5
10/100 Mbit/s
5
PoE 10/100 Mbit/s
4
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
18 ... 32 V
Teplota
-30 ... 75 °C
 
Kč 3 433
Objednat
Výrobce
ICP DAS
NS-205PFCS
NS-205PFCS
Industrial Smart Ethernet Switch, Single-mode, SC Connector, 4-Port 10/100 Mbps PoE with 1 Fiber port
Provedení
Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
5
10/100 Mbit/s
5
PoE 10/100 Mbit/s
4
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
46 ... 55 V
Teplota
-30 ... 75 °C
 
Kč 3 057
Objednat
Výrobce
ICP DAS
NS-205PFCS-24V
NS-205PFCS-24V
Industrial Smart Ethernet Switch, Single-mode, SC Connector, 4-Port 10/100 Mbps PoE with 1 Fiber port, 24 VDC Input Switch
Provedení
Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
5
10/100 Mbit/s
5
PoE 10/100 Mbit/s
4
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
18 ... 32 V
Teplota
-30 ... 75 °C
 
Kč 3 520
Objednat
Výrobce
ICP DAS
NS-205PFCS-60
NS-205PFCS-60
Industrial Smart Ethernet Switch, Single-mode, 60 km, SC Connector, 4-Port 10/100 Mbps PoE with 1 Fiber port
Provedení
Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
5
10/100 Mbit/s
5
PoE 10/100 Mbit/s
4
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
46 ... 55 V
Teplota
-30 ... 75 °C
 
Kč 3 578
Objednat
Výrobce
ICP DAS
NS-205PFCS-60-24V
NS-205PFCS-60-24V
Industrial Smart Ethernet Switch, Single-mode, 60 km, SC Connector, 4-Port 10/100 Mbps PoE with 1 Fiber port, 24 VDC Input Switch (RoHS)
Provedení
Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
5
10/100 Mbit/s
5
PoE 10/100 Mbit/s
4
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
18 ... 32 V
Teplota
-30 ... 75 °C
 
Kč 4 041
Objednat
Výrobce
ICP DAS
NS-205PFT
NS-205PFT
Industrial Smart Ethernet Switch, Multi-mode, ST Connector, 4-Port 10/100 Mbps PoE with 1 Fiber port
Provedení
Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
5
10/100 Mbit/s
5
PoE 10/100 Mbit/s
4
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
46 ... 55 V
Teplota
-30 ... 75 °C
 
Kč 2 970
Objednat
Výrobce
ICP DAS
NS-205PFT-24V
NS-205PFT-24V
Industrial Smart Ethernet Switch, Multi-mode, ST Connector, 4-Port 10/100 Mbps PoE with 1 Fiber port, 24 VDC Input Switch (RoHS)
Provedení
Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
5
10/100 Mbit/s
4
PoE 10/100 Mbit/s
4
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
18 ... 32 V
Teplota
-30 ... 75 °C
 
Kč 3 433
Objednat
Výrobce
ICP DAS
NS-205PSE
NS-205PSE
Industrial Smart Ethernet Switch with 5 10/100 Base-T Ports, 4xPoE
Provedení
Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
5
10/100 Mbit/s
5
PoE 10/100 Mbit/s
4
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
46 ... 55 V
Teplota
-40 ... 75 °C
 
Kč 2 424
Objednat
Výrobce
ICP DAS

«Konfigurace» — Tento produkt má více možností. K výběru možnosti klikněte na kartu produktu. Upozorňujeme, že některé produkty nelze objednat bez povinných voleb.

— Novinka

Výrobce
Jmeno
Konstrukce
Šasi
Provedení
Úroveň ochrany šasi
Síťový adaptér
Total Ethernet
10/100/1000 Mbit/s
Typ 10/100/1000 Mbit/s
10/100 Mbit/s
Typ 10/100 Mbit/s
Zobrazit vše Skrýt
Typická vzdálenost
PoE 10/100 Mbit/s
PoE+ 10/100/1000 Mbit/s
Network Technology
Řízený
Chlazení
Typ
Konektory / kabely
Konektory
Systém Příkon
Vstupní napětí DC
V
18
55
Spotřeba proudu
W
4
148.8
Proud
mA
120
6200
Vstupní napětí DC napájecího zdroje
V
18
55
Operační podmínky
Teplota
°C
-40
75
Rozměry a hmotnost
Šířka
mm
25
190
Výška
mm
62
168
Hloubka
mm
38
157
Standardy a certifikace
Železniční park
Zrušit filtr
Nalezeno zboží: {{ info.count }} Zobrazit Nic nenalezeno
https://ipc2u.cz/catalog/komunikace/ethernet-switch/unmanaged-din-rail/nsm-205pse-205pse-208pse/
23:24 22.11.2017