https://ipc2u.cz/catalog/komunikace/ethernet-switch/unmanaged-din-rail/nsm-206/
18:19 22.09.2017
Katalog Novinky +420-727 965 000 sales@ipc2u.cz
Sady
Vybrané zboží
Vybrané zboží
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
Průmyslové počítače a řešení pro automatizaci a komunikace
Ringhofferova 115/1,  155 21 Praha 5 , Czech Republic
+420-727 965 000, sales@ipc2u.cz
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:

NS(M)-206

NS-206AFC-T
NS-206AFC-T
Industrial Smart Ethernet Switch with 4 10/100 Base-T Ports and 2 multi-mode 100 Base-FX Ports, 2 km
Provedení
Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
6
10/100 Mbit/s
6
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
12 ... 48 V
Teplota
-30 ... 75 °C
 
Kč 3 580
Objednat
Výrobce
ICP DAS
NS-206AFCS-60T
NS-206AFCS-60T
Industrial Smart Ethernet Switch with 4 10/100 Base-T Ports and 2 Single-mode 100 Base-FX Ports, 60 km
Provedení
Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
6
10/100 Mbit/s
6
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
12 ... 48 V
Teplota
-30 ... 75 °C
 
Kč 6 181
Objednat
Výrobce
ICP DAS
NS-206AFCS-T
NS-206AFCS-T
Industrial Smart Ethernet Switch with 4 10/100 Base-T Ports and 2 Single-mode 100 Base-FX Ports, 30 km
Provedení
Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
6
10/100 Mbit/s
6
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
12 ... 48 V
Teplota
-30 ... 75 °C
 
Kč 4 457
Objednat
Výrobce
ICP DAS
NS-206AFT-T
NS-206AFT-T
Industrial Smart Ethernet Switch with 4 10/100 Base-T Ports and 2 multi-mode 100 Base-FX Ports, 2 km, ST connector
Provedení
Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
6
10/100 Mbit/s
6
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
12 ... 48 V
Teplota
-30 ... 75 °C
 
Kč 3 844
Objednat
Výrobce
ICP DAS
NS-206FC
NS-206FC
Industrial Smart Ethernet Switch with 4 10/100 Base-T Ports and 2 Multi-mode 100 Base-FX Ports
Provedení
Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
6
10/100 Mbit/s
6
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
10 ... 30 V
Teplota
0 ... 70 °C
 
Kč 4 399
Objednat
Výrobce
ICP DAS
NS-206FCS
NS-206FCS
Industrial Smart Ethernet Switch with 4 10/100 Base-T Ports and 2 Single-mode 100 Base-FX Ports
Provedení
Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
6
10/100 Mbit/s
6
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
10 ... 30 V
Teplota
0 ... 70 °C
 
Kč 6 298
Objednat
Výrobce
ICP DAS
NS-206FT
NS-206FT
Industrial Smart Ethernet Switch with 4 10/100 Base-T Ports and 2 Multi-mode 100 Base-FX Ports
Provedení
Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
6
10/100 Mbit/s
6
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
10 ... 30 V
Teplota
0 ... 70 °C
 
Kč 4 399
Objednat
Výrobce
ICP DAS
NSM-206AFC-T
NSM-206AFC-T
Industrial Smart Ethernet Switch with 4 10/100 Base-T Ports and 2 multi-mode 100 Base-FX Ports, 2 km, metal case
Provedení
Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
6
10/100 Mbit/s
6
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
12 ... 48 V
Teplota
-30 ... 75 °C
 
Kč 4 195
Objednat
Výrobce
ICP DAS
NSM-206AFCS-60T
NSM-206AFCS-60T
Industrial Smart Ethernet Switch with 4 10/100 Base-T Ports and 2 Single-mode 100 Base-FX Ports, 60 km, metal case
Provedení
Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
6
10/100 Mbit/s
6
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
12 ... 48 V
Teplota
-30 ... 75 °C
 
Kč 6 765
Objednat
Výrobce
ICP DAS
NSM-206AFCS-T
NSM-206AFCS-T
Industrial Smart Ethernet Switch with 4 10/100 Base-T Ports and 2 Single-mode 30 km, SC Connector 100 Base-FX Ports, IP20
Provedení
Montáž na DIN lištu
Total Ethernet
6
10/100 Mbit/s
6
Řízený
Ne
Vstupní napětí DC
12 ... 48 V
Teplota
-30 ... 75 °C
 
Kč 5 049
Objednat
Výrobce
ICP DAS

«Konfigurace» — Tento produkt má více možností. K výběru možnosti klikněte na kartu produktu. Upozorňujeme, že některé produkty nelze objednat bez povinných voleb.

— Novinka

Výrobce
Jmeno
Konstrukce
Šasi
Provedení
Úroveň ochrany šasi
Síťový adaptér
Total Ethernet
10/100 Mbit/s
Typ 10/100 Mbit/s
Zobrazit vše Skrýt
Typická vzdálenost
Network Technology
Řízený
Chlazení
Typ
Systém Příkon
Vstupní napětí DC
V
10
48
Spotřeba proudu
Proud
Vstupní napětí DC napájecího zdroje
V
10
48
Operační podmínky
Teplota
°C
-30
75
Rozměry a hmotnost
Šířka
Výška
Hloubka
Zrušit filtr
Nalezeno zboží: {{ info.count }} Zobrazit Nic nenalezeno
https://ipc2u.cz/catalog/komunikace/ethernet-switch/unmanaged-din-rail/nsm-206/
18:19 22.09.2017