https://ipc2u.cz/catalog/komunikace/media-konvertory/converters-ethercat-to-fiber/
17:09 31.10.2020
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.cz

Converters Ethercat to Fiber

ECAT-2511-A
ECAT-2511-A
EtherCAT Single-Strand Media Converter, TX 1310 nm, RX 1550 nm, SC (RoHS)
Total Ethernet
2
Typ 10/100 Mbit/s
1xSC, 1xRJ-45, Single-mode, WDM
Teplota
-25 ... 75 °C
 
Cena na vyžádání
Zobrazit
ECAT-2511-B
ECAT-2511-B
EtherCAT Single-Strand Media Converter, TX 1550 nm, RX 1310 nm, SC (RoHS)
Total Ethernet
2
Typ 10/100 Mbit/s
1xSC, 1xRJ-45, Single-mode, WDM
Teplota
-25 ... 75 °C
 
Cena na vyžádání
Zobrazit
Výrobce
Jmeno
Síťový adaptér
Total Ethernet
Typ 10/100 Mbit/s
Systém Příkon
Vstupní napětí DC
V
12
48
Operační podmínky
Teplota
°C
-25
75
Rozměry a hmotnost
Šířka
Výška
Hloubka
Zrušit filtr
Nalezeno zboží: {{ info.count }} Zobrazit Nic nenalezeno
https://ipc2u.cz/catalog/komunikace/media-konvertory/converters-ethercat-to-fiber/
17:09 31.10.2020