https://ipc2u.cz/catalog/komunikace/media-konvertory/fiber-optic-converter/csm-tcf-modules/
01:47 24.10.2017
Katalog Novinky +420-727 965 000 sales@ipc2u.cz
Sady
Vybrané zboží
Vybrané zboží
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
Průmyslové počítače a řešení pro automatizaci a komunikace
Ringhofferova 115/1,  155 21 Praha 5 , Czech Republic
+420-727 965 000, sales@ipc2u.cz
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:

CSM a TCF Moduly pro TRC-190

CSM-400-1213-T
CSM-400-1213-T
10/100BaseT(X) to 100BaseFX slide-in managed module converter, multi-mode ST connector, -40 to 75C
Total Ethernet
2
Teplota
-40 ... 75 °C
 
Cena na vyžádání
Objednat
Výrobce
MOXA
CSM-400-1214
CSM-400-1214
10/100BaseT(X) to 100BaseFX slide-in managed module converter, multi-mode SC connector, -20 to 55C
Total Ethernet
2
Teplota
-20 ... 55 °C
 
Cena na vyžádání
Objednat
Výrobce
MOXA
CSM-400-1214-T
CSM-400-1214-T
10/100BaseT(X) to 100BaseFX slide-in managed module converter, multi-mode SC connector, -40 to 75C
Total Ethernet
2
Teplota
-40 ... 75 °C
 
Cena na vyžádání
Objednat
Výrobce
MOXA
CSM-400-1218
CSM-400-1218
10/100BaseT(X) to 100BaseFX slide-in managed module converter, single-mode SC connector, -20 to 55C
Total Ethernet
2
Teplota
-20 ... 55 °C
 
Cena na vyžádání
Objednat
Výrobce
MOXA
CSM-400-1218-T
CSM-400-1218-T
10/100BaseT(X) to 100BaseFX slide-in managed module converter, single-mode SC connector, -40 to 75C
Total Ethernet
2
Teplota
-40 ... 75 °C
 
Cena na vyžádání
Objednat
Výrobce
MOXA
CSM-400-1224
CSM-400-1224
10/100BaseT(X) to 100BaseFX slide-in managed module converter, WDM-A single-mode SC connector, -20 to 55C
Total Ethernet
2
Teplota
-20 ... 55 °C
 
Cena na vyžádání
Objednat
Výrobce
MOXA
CSM-400-1224-T
CSM-400-1224-T
10/100BaseT(X) to 100BaseFX slide-in managed module converter, WDM-A single-mode SC connector, -40 to 75C
Total Ethernet
2
Teplota
-40 ... 75 °C
 
Cena na vyžádání
Objednat
Výrobce
MOXA
CSM-400-1225
CSM-400-1225
10/100BaseT(X) to 100BaseFX slide-in managed module converter, WDM-B single-mode SC connector, -20 to 55C
Total Ethernet
2
Teplota
-20 ... 55 °C
 
Cena na vyžádání
Objednat
Výrobce
MOXA
CSM-400-1225-T
CSM-400-1225-T
10/100BaseT(X) to 100BaseFX slide-in managed module converter, WDM-B single-mode SC connector, -40 to 75C
Total Ethernet
2
Teplota
-40 ... 75 °C
 
Cena na vyžádání
Objednat
Výrobce
MOXA

«Konfigurace» — Tento produkt má více možností. K výběru možnosti klikněte na kartu produktu. Upozorňujeme, že některé produkty nelze objednat bez povinných voleb.

— Novinka

Výrobce
Jmeno
Síťový adaptér
Total Ethernet
Systém Příkon
Vstupní napětí DC
V
12
12
Proud
Operační podmínky
Teplota
°C
-40
75
Rozměry a hmotnost
Šířka
Výška
Hloubka
Standardy a certifikace
Certifikáty
Volný pád
Ochranný protokol
EMS
Zobrazit vše Skrýt
EMI
Zrušit filtr
Nalezeno zboží: {{ info.count }} Zobrazit Nic nenalezeno
https://ipc2u.cz/catalog/komunikace/media-konvertory/fiber-optic-converter/csm-tcf-modules/
01:47 24.10.2017