https://ipc2u.cz/catalog/komunikace/media-konvertory/fiber-optic-converter/ns-200/
00:07 20.09.2019
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.cz

NS-200 základní řada Fast Ethernet

NS-200AFC-T
NS-200AFC-T
Industrial 10/100 Base-T to 100 Base-FX Fiber Optics (Multi-mode, SC connector) Converter
10/100 Mbit/s
2
Teplota
-30 ... 75 °C
 
Cena na vyžádání
Zobrazit
Výrobce
ICP DAS
NS-200AFCS-60T
NS-200AFCS-60T
Industrial 10/100 Base-T to 100 Base-FX Fiber Optics (Single-mode, SC connector) Converter
10/100 Mbit/s
2
Teplota
-30 ... 75 °C
 
Cena na vyžádání
Zobrazit
Výrobce
ICP DAS
NS-200AFCS-T
NS-200AFCS-T
Industrial 10/100 Base-T to 100 Base-FX Fiber Optics (Single-mode, SC connector) Converter
10/100 Mbit/s
2
Teplota
-30 ... 75 °C
 
Cena na vyžádání
Zobrazit
Výrobce
ICP DAS
NS-200AFT-T
NS-200AFT-T
Industrial 10/100 Base-T to 100 Base-FX Media Converter 1 multi mode, ST connector (RoHS)
10/100 Mbit/s
2
Teplota
-30 ... 75 °C
 
Cena na vyžádání
Zobrazit
Výrobce
ICP DAS
NS-200FC
NS-200FC
Industrial 10/100 Base-T to 100 Base-FX Fiber Optics (Multi-mode) Converter
10/100 Mbit/s
2
Teplota
0 ... 70 °C
 
Cena na vyžádání
Zobrazit
Výrobce
ICP DAS
NS-200FCS
NS-200FCS
Industrial 10/100 Base-T to 100 Base-FX Fiber Optics (Single-mode) Converter
10/100 Mbit/s
2
Teplota
0 ... 70 °C
 
Cena na vyžádání
Zobrazit
Výrobce
ICP DAS
NS-200FT
NS-200FT
Industrial 10/100 Base-T to 100 Base-FX Fiber Optics (Multi-mode) Converter
10/100 Mbit/s
2
Teplota
0 ... 70 °C
 
Cena na vyžádání
Zobrazit
Výrobce
ICP DAS

«Konfigurace» — Tento produkt má více možností. K výběru možnosti klikněte na kartu produktu. Upozorňujeme, že některé produkty nelze objednat bez povinných voleb.

— Novinka

Výrobce
Jmeno
Konstrukce
Šasi
Provedení
Síťový adaptér
10/100 Mbit/s
Operační podmínky
Teplota
°C
-30
75
Zrušit filtr
Nalezeno zboží: {{ info.count }} Zobrazit Nic nenalezeno
https://ipc2u.cz/catalog/komunikace/media-konvertory/fiber-optic-converter/ns-200/
00:07 20.09.2019