https://ipc2u.cz/catalog/komunikace/media-konvertory/fiber-optic-converter/nsm-200/
23:09 28.09.2020
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.cz

NSM-200 základní řada Gigabit Ethernet

NSM-200G-SFP
NSM-200G-SFP
Industrial 1000 Base-T to 1000 Base-X Converter, SFP slot (RoHS)
Total Ethernet
2
Typ 10/100/1000 Mbit/s
RJ-45
Teplota
-30 ... 75 °C
 
Cena na vyžádání
Zobrazit
NSM-200LX
NSM-200LX
Industrial 1000 Base-T to 1000 Base-LX Fiber Converter, Single-mode 1310 nm, 10 km, SC connector (RoHS)
Total Ethernet
2
Typ 10/100/1000 Mbit/s
SC, RJ-45, Single-mode
Teplota
-30 ... 75 °C
 
Cena na vyžádání
Zobrazit
NSM-200SX
NSM-200SX
Industrial 1000 Base-T to 1000 Base-SX Fiber Converter, Multi-mode 850 nm, 0.55 km, SC connector (RoHS)
Total Ethernet
2
Typ 10/100/1000 Mbit/s
SC, RJ-45, Multi-mode
Teplota
-30 ... 75 °C
 
Cena na vyžádání
Zobrazit
NSM-200SX2
NSM-200SX2
Industrial 1000 Base-T to 1000 Base-SX Fiber Converter, Multi-mode 1310 nm, 2 km, SC connector (RoHS)
Total Ethernet
2
Typ 10/100/1000 Mbit/s
SC, RJ-45, Multi-mode
Teplota
-30 ... 75 °C
 
Cena na vyžádání
Zobrazit
Výrobce
Jmeno
Síťový adaptér
Total Ethernet
Typ 10/100/1000 Mbit/s
Systém Příkon
Vstupní napětí DC
V
12
48
Operační podmínky
Teplota
°C
-30
75
Rozměry a hmotnost
Šířka
Výška
Hloubka
Zrušit filtr
Nalezeno zboží: {{ info.count }} Zobrazit Nic nenalezeno
https://ipc2u.cz/catalog/komunikace/media-konvertory/fiber-optic-converter/nsm-200/
23:09 28.09.2020