https://ipc2u.cz/catalog/komunikace/media-konvertory/managed-multi-service-platform/frm220-converter/
20:45 21.11.2017
Katalog Novinky +420-727 965 000 sales@ipc2u.cz
Sady
Vybrané zboží
Vybrané zboží
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
Průmyslové počítače a řešení pro automatizaci a komunikace
Ringhofferova 115/1,  155 21 Praha 5 , Czech Republic
+420-727 965 000, sales@ipc2u.cz
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:

FRM220 konvertor

FRM220-10/100i-ST002
FRM220-10/100i-ST002
Managed In-Band Fast Ethernet Media Converter 10/100Base-TX to 100Base-FX Multi-mode ST Port, 2km Distance, 12VDC Input Power, 0..50C Operating Temperature
Total Ethernet
2
Teplota
0 ... 50 °C
 
Kč 1 401
Objednat
Výrobce
CTC Union Technologies Co., LT
FRM220-1000EAS/X-1
FRM220-1000EAS/X-1
Gigabit Ethernet OAM/IP Manged Media Converter 10/100/1000Base-T to 100/1000Base-X SFP, 12VDC Input Power, 0..50C Operating Temperature
Total Ethernet
1
Teplota
0 ... 50 °C
 
Kč 4 872
Objednat
Výrobce
CTC Union Technologies Co., LT
FRM220-1000M-SC001
FRM220-1000M-SC001
Managed Web Smart OAM Gigabit Ethernet Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-FX Multi-mode SC Port, 550m Distance, 12VDC Input Power, 0..50C Operating Temperature
Total Ethernet
2
Teplota
0 ... 50 °C
 
Kč 2 962
Objednat
Výrobce
CTC Union Technologies Co., LT
FRM220-1000M-SC010
FRM220-1000M-SC010
Managed Web Smart OAM Gigabit Ethernet Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-FX Single-mode SC Port, 10km Distance, 12VDC Input Power, 0..50C Operating Temperature
Total Ethernet
2
Teplota
0 ... 50 °C
 
Kč 3 135
Objednat
Výrobce
CTC Union Technologies Co., LT
FRM220-1000M-SC020
FRM220-1000M-SC020
Managed Web Smart OAM Gigabit Ethernet Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-FX Single-mode SC Port, 20km Distance, 12VDC Input Power, 0..50C Operating Temperature
Total Ethernet
2
Teplota
0 ... 50 °C
 
Kč 3 280
Objednat
Výrobce
CTC Union Technologies Co., LT
FRM220-1000M-SC020A
FRM220-1000M-SC020A
Managed Web Smart OAM Gigabit Ethernet Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-FX WDM A Type SC Port, 20km Distance, 12VDC Input Power, 0..50C Operating Temperature
Total Ethernet
2
Teplota
0 ... 50 °C
 
Kč 3 772
Objednat
Výrobce
CTC Union Technologies Co., LT
FRM220-1000M-SC020B
FRM220-1000M-SC020B
Managed Web Smart OAM Gigabit Ethernet Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-FX WDM B Type SC Port, 20km Distance, 12VDC Input Power, 0..50C Operating Temperature
Total Ethernet
2
Teplota
0 ... 50 °C
 
Kč 4 554
Objednat
Výrobce
CTC Union Technologies Co., LT
FRM220-1000M-SC040
FRM220-1000M-SC040
Managed Web Smart OAM Gigabit Ethernet Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-FX Single-mode SC Port, 40km Distance, 12VDC Input Power, 0..50C Operating Temperature
Total Ethernet
2
Teplota
0 ... 50 °C
 
Kč 4 872
Objednat
Výrobce
CTC Union Technologies Co., LT
FRM220-1000M-SC040A
FRM220-1000M-SC040A
Managed Web Smart OAM Gigabit Ethernet Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-FX WDM A Type SC Port, 40km Distance, 12VDC Input Power, 0..50C Operating Temperature
Total Ethernet
2
Teplota
0 ... 50 °C
 
Kč 5 190
Objednat
Výrobce
CTC Union Technologies Co., LT
FRM220-1000M-SC040B
FRM220-1000M-SC040B
Managed Web Smart OAM Gigabit Ethernet Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-FX WDM B Type SC Port, 40km Distance, 12VDC Input Power, 0..50C Operating Temperature
Total Ethernet
2
Teplota
0 ... 50 °C
 
Kč 6 001
Objednat
Výrobce
CTC Union Technologies Co., LT

«Konfigurace» — Tento produkt má více možností. K výběru možnosti klikněte na kartu produktu. Upozorňujeme, že některé produkty nelze objednat bez povinných voleb.

— Novinka

Výrobce
Jmeno
Síťový adaptér
Total Ethernet
Network Technology
Protokol
Systém Příkon
Spotřeba proudu
Operační podmínky
Teplota
°C
-5
50
Rozměry a hmotnost
Šířka
Výška
Hloubka
Standardy a certifikace
Certifikáty
Ochranný protokol
Zrušit filtr
Nalezeno zboží: {{ info.count }} Zobrazit Nic nenalezeno
https://ipc2u.cz/catalog/komunikace/media-konvertory/managed-multi-service-platform/frm220-converter/
20:45 21.11.2017