https://ipc2u.cz/catalog/ns-205fcs
06:37 22.08.2017
Katalog Novinky +420-727 965 000 sales@ipc2u.cz
Sady
Vybrané zboží
Vybrané zboží
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
Průmyslové počítače a řešení pro automatizaci a komunikace
Ringhofferova 115/1,  155 21 Praha 5 , Czech Republic
+420-727 965 000, sales@ipc2u.cz
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:

NS-205FCS

Industrial Smart Ethernet Switch with 4 10/100 Base-T Ports and 1 Single-mode 100 Base-FX Port

Cena na vyžádání
Pro přidání zboží do košíku je nutná autorizace
Výrobce:
ICP DAS
Provedení:
Montáž na DIN lištu
Total Ethernet:
5
10/100 Mbit/s:
5
Řízený:
Ne, Layer 2
Vstupní napětí DC:
10 ... 30 V
Teplota:
0 ... 70 °C
Specifikace
Výrobce
Jmeno:
ICP DAS
Konstrukce
Šasi:
Plasové šasi
Provedení:
Montáž na DIN lištu
Síťový adaptér
Total Ethernet:
5
10/100 Mbit/s:
5
Typ 10/100 Mbit/s:
1xSC, 4xRJ-45, Single-mode
Ethernet:
10BASE-T, 100BASE-F, 100BASE-T
Typická vzdálenost:
15 km
Network Technology
Řízený:
Ne, Layer 2
IEEE Standard:
IEEE 802.3 for 10BaseT, IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX, IEEE 802.3x for Flow Control
Chlazení
Typ:
S pasivním chlazením
LED / Ovládání
LED:
Power LED, 10/100M LED, LNK/ACT LED
Systém Příkon
Vstupní napětí DC:
10 ... 30 V
Spotřeba proudu:
3.36 W
Proud:
0.14 A (24 V)
Vstupní napětí DC napájecího zdroje:
10 ... 30 V
Spotřeba energie:
3.36 W
Proudová zásoba:
0.14 A (24 V)
Ochrana napájecího vstupu:
Reverse Polarity
Operační podmínky
Teplota:
0 ... 70 °C
Vlhkost:
10 ... 90 % (non-condensing)
skladovací podmínky
Rozsah teplot:
-20 ... 85 °C
Rozměry a hmotnost
Šířka:
64 mm
Výška:
110 mm
Hloubka:
98 mm
Standardy a certifikace
Certifikáty:
CE, WEEE, FCC
Dokumentace

Rozměry

Hmotnost

Hmotnost brutto: 0.6 kg

Nedávno shlédnuté

https://ipc2u.cz/catalog/ns-205fcs
06:37 22.08.2017