https://ipc2u.cz/catalog/nsm-205pfcs-24v
04:40 22.08.2017
Katalog Novinky +420-727 965 000 sales@ipc2u.cz
Sady
Vybrané zboží
Vybrané zboží
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
Průmyslové počítače a řešení pro automatizaci a komunikace
Ringhofferova 115/1,  155 21 Praha 5 , Czech Republic
+420-727 965 000, sales@ipc2u.cz
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:

NSM-205PFCS-24V

Industrial Smart Ethernet Switch, Single-mode, SC Connector, 4-Port 10/100 Mbps PoE with 1 Fiber port, 24 VDC Input Switch, metal case

Cena na vyžádání
Pro přidání zboží do košíku je nutná autorizace
Výrobce:
ICP DAS
Provedení:
Montáž na DIN lištu
Total Ethernet:
5
10/100 Mbit/s:
5
PoE 10/100 Mbit/s:
4
Řízený:
Ne
Vstupní napětí DC:
18 ... 32 V
Teplota:
-30 ... 75 °C
Specifikace
Výrobce
Jmeno:
ICP DAS
Konstrukce
Šasi:
Kovové šasi
Provedení:
Montáž na DIN lištu
Úroveň ochrany šasi:
IP30
Síťový adaptér
Total Ethernet:
5
10/100 Mbit/s:
5
Typ 10/100 Mbit/s:
1xSC, 4xRJ-45, Single-mode
Ethernet:
10BASE-T, 100BASE-F, 100BASE-T
Typická vzdálenost:
30 km
PoE 10/100 Mbit/s:
4
Network Technology
Řízený:
Ne
IEEE Standard:
IEEE 802.3 for 10BaseT, EE 802.3af for Power-over-Ethernet, IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX, IEEE 802.3x for Flow Control
Chlazení
Typ:
S pasivním chlazením
LED / Ovládání
LED:
Power LED, PoE LED, LNK/ACT LED
Systém Příkon
Vstupní napětí DC:
18 ... 32 V
Spotřeba proudu:
76.8 W
Proud:
3.2 A (24 V)
Ochrana napájecího vstupu:
Reverse Polarity
Izolace napájecího vstupu:
4000 V
Operační podmínky
Teplota:
-30 ... 75 °C
Vlhkost:
10 ... 90 % (non-condensing)
skladovací podmínky
Rozsah teplot:
-40 ... 85 °C
Rozměry a hmotnost
Šířka:
25 mm
Výška:
168 mm
Hloubka:
133 mm
Standardy a certifikace
Certifikáty:
CE, WEEE, FCC

Rozměry

Hmotnost

Hmotnost brutto: 0.6 kg

Nedávno shlédnuté

https://ipc2u.cz/catalog/nsm-205pfcs-24v
04:40 22.08.2017