https://ipc2u.cz/news/new/ndis-b537-digital-signage-player-p-in-digit-ln-zku-enosti-v-qsr-k-ivotu/
23:31 11.05.2021
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.cz

NDiS B537 Digital Signage Player přináší digitální zkušenosti v QSR k životu


Přehrávač digitálních značek NEXCOM NDiS B537 přináší zákazníkům pěkný digitální přístup při současném přepracování správy rychlých restauračních služeb (QSR). Díky technologii Intel® Core ™ 7. generace přehrávač digitálních signálů přitahuje spotřebitele do skutečně personalizovaného a nezapomenutelného zážitku, což představuje všestrannou technologii pro QSR, aby zůstala vpřed s rychlou inovací.

Aby NDiS B537 vytvořil obohacující zážitek pro zákazníky, nabízí vysoký výpočetní výkon a zabudovanou grafickou kartu Intel® HD pro práci s digitálními deskami a samoobslužnými kiosky, službami přes rozhraní a personalizovaným informačním systémem, který se běžně vyskytuje v QSR . Zobrazuje propagační akce a kampaně, které zaujmou spotřebitele, zatímco v pozadí jeho rozhraní shromažďují data pro vytváření profilů, aby mohli sloužit lépe. Navíc kompaktní a štíhlý design s prodlouženou životností lze snadno zapadnout do jakéhokoli pouzdra, aby vyhovoval různým aplikacím QSR.

Plnohodnotný zážitek z obchodu je zajištěn prostřednictvím digitálních menu a samoobslužných kiosků. Funkce 4K videa a grafiky NDiS B537 umožňuje deskám digitálních nabídek nejen propagovat nabídky nebo vkládat nápadná videa, ale také usnadnit okamžité aktualizace produktů, cen a propagace operátorů. Samoobslužné kiosky mohou sloužit více zákazníkům, kteří se vyvarují dlouhých čekacích linek. Zobrazuje citlivě reagující reklamu o nových položkách menu, která upoutá pozornost spotřebitelů. NDiS B537 nabízí personalizovaná doporučení založená na pohlaví a věkové kategorii a pomáhá při placení.

Digitální přehrávač značek zvyšuje prodej díky vylepšení celkové zkušenosti s pohonem v QSR. Když je nainstalován v kioskovém automatu, zobrazí se dostupné menu naznačující denní nabídky, upgrady a možnost přizpůsobení přímo před přijetím plateb a vydáním potvrzení. Toto úplné digitální zážitky zaujmou a vytvoří pozitivní dlouhotrvající dojmy u lidí, zdvihání vyšších značek.

NDiS B537


Vlastnosti:


  • 7. generace procesoru Intel® Core ™
  • Duální zásuvky SO-DIMM pro až 32 GB paměti DDR4
  • Podpora výstupu HDMI 2.0 (podpora 4K / 2K / 60Hz)
  • Podpora až tří výstupů zobrazení
  • Ventilátor, kompaktní, tenký design (H: 33mm)
  • NGFF / mini-PCIe slot podporuje Wi-Fi a 4G modul

Informace k objednání

Kontakt: sales@ipc2u.cz nebo na:

Tel: +420-727 965 000

https://ipc2u.cz/news/new/ndis-b537-digital-signage-player-p-in-digit-ln-zku-enosti-v-qsr-k-ivotu/
23:31 11.05.2021