https://ipc2u.cz/o-nas/about/
23:32 16.04.2021
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.cz

O firmě

O nás

IPC2U Group je mezinárodní dodavatel a výrobce průmyslových počítačových systémů s více než 20 letou zkušeností, se zastoupením a kancelářemi ve více než v 14 zemích EMEA s kvalifikovanými partnery a distributory.

IPC2U nabízí vysoce kvalitní výrobky, kompletní řešení od profesionálního poradenství až po dokončený projekt, včetně individuálních softwarových řešení pro automatizaci.

IPC2U spolehlivým partnerem pro veřejnou správu a renomované firmy na výrobu strojů a průmyslových zařízení, dopravu, automobilový průmysl, energetiku, zdravotnická zařízení, systémové integrátory a výrobní inženýry.

IPC2U nepřetržitě poskytuje moderní řešení v sektorech vestavných a průmyslových PC, digital signage, panelových PC, serverových technologií, průmyslových minipočítačů, průmyslové komunikaci a vlastního designu. Permanentní zdokonalování našeho vysoce kvalifikovaného personálu, jakož i certifikace dle ČSN EN ISO 9001: 2008 zaručuje zákaznicky orientované řízení procesů a kontinuální optimalizace výroby hardwarových řešení pro splnění požadavků zákazníků.

Produkty

Naše portfolio sahá od klasických 19" počítačových systémů a komponentů moderních kompaktních počítačů, až po řešení panelových PC a Digital Signage zařízení. Průmyslové síťové prvky, jako jsou odolné síťové switche a gateway, kontrolery pro aplikace průmyslového řízení, jako jsou CAN a MOD-bus spojení. IPC2U neustále rozšiřuje svůj sortiment, aby trvale plnila měnící se požadavky trhu.

Divize Server

IPC2U rovněž nabízí serverové systémy nejvyšší kvality a komponenty s nejnovějšími technologiemi. Od nejrozšířenějších konfigurací až po systémy upravené dle specifických potřeb zákazníků nabízí i ta nejnáročnější řešení pro aplikace s vysokou dostupností.

RUMOCO - Rugged Mobile Computers

Se značkou RUMOCO, IPC2U nabízí zvláště kvalifikovaná zařízení a řešení pro náročné mobilní aplikace, čímž přispívá k rostoucímu trendu mobilních aplikací zejména ve venkovním prostředí. Důraz je kladen na kapesní zařízení, jako jsou odolné smartphony, tablety a robustní notebooky, ale také řešení pro osobní a nákladní automobily nebo autobusy. V nabídce jsou též robustní síťová zařízení a servery, s kterými mohou být dodány i odpovídající infrastrukturní řešení pro mobilní aplikace.

Kompetence

Rozsáhlé know-how o nabízených produktech a řešeních, současném trhu a technologických trendech, stejně jako o oblasti rozvoje a projektového managementu garantuje kompetentní poradenství a realizaci i těch nejnáročnějších zákaznických aplikací a řešení vycházejících z vlastní konstrukce a výroby. Projektový management IPC2U také umožňuje dlouhodobé projekty a rámcové kontrakty se svými zákazníky.

Služby

Dlouhotrvající vztahy s vybranými výrobci a přímý nákup zajišťuje výborné cenové podmínky. A navíc, IPC2U může rovněž nabídnout prodloužené záruční podmínky a zajímavé varianty leasingu.

https://ipc2u.cz/o-nas/about/
23:32 16.04.2021