Přeskočit na obsah
sales@ipc2u.cz
sales@ipc2u.cz

iPC2U s.r.o. - Dodavatel technologií pro průmysl 4.0

Inovace začíná, když se na to, co děláte, podíváte z jiné perspektivy. Když překonané procesy a zastarávající zařízení nahradíte novými. Zkrátka když se dobře připravíte na budoucnost. A právě s tím vám můžeme pomoct.

Jsme mezinárodní technologická firma a naší doménou je systémová integrace. V katalogu máme přes 10 000 produktů, ale víme, že každý projekt je jiný a vyžaduje specifický přístup. Ať už jde o průmyslové sítě nebo komponenty pro automatizaci, umíme svoji nabídku přizpůsobit širokému spektru požadavků.

 

ipc2u.cz website logo

Záleží nám na tom, aby u vás věci fungovaly. Před nákupem s vámi naši specialisté proberou výhody různých technických řešení, jejich nároky na servis a ceny náhradních dílů. Rozhodovat se určitě budete podle různých parametrů, ale vždy se můžete spolehnout na dobré vztahy, které máme se svými dodavateli. Díky tomu pro vás dokážeme vyjednat nadstandardní dodací podmínky a příznivé ceny.

Partnerský přístup je pro naši společnost typický už od založení. Odráží se i v našem názvu – IPC2U totiž znamená „Průmyslové počítače pro vás“. Jenom o počítačích to ale není. Naše práce je hlavně o lidech, o vztazích a vzájemné důvěře.

 iPC2U s.r.o

Ve Vilách 451

Beroun-Město

266 01 Beroun

Česká Republika

 

IČO/DIČ

05483034

CZ05483034

Skupina iPC2U

  • Od založení v roce 1990 jako Group of Engineering Cooperatives se společnost zaměřila na poskytování řešení šitých na míru pro stále složitější technologické výzvy.
  • Nabízíme vysokou úroveň jedinečného know-how na základě téměř třicetileté zkušeností s hardwarem pro automatizační a telekomunikační řešení.

Trochu statistiky:

  • V roce 2018 společnost zaměstnávala 190 zaměstnanců a roční obrat přesáhoval 45 milionů USD.
  • V průběhu 29 let se našimi klienty stalo 27 000 firem ze 43 zemí.
  • Společnost realizovala více než 3000 projektů po celém světě v širokém spektru průmyslových odvětví.

O firmě

IPC2U Group je mezinárodní dodavatel a výrobce průmyslových počítačových systémů s více než 20 letou zkušeností, se zastoupením a kancelářemi ve více než v 14 zemích EMEA s kvalifikovanými partnery a distributory.

IPC2U nabízí vysoce kvalitní výrobky, kompletní řešení od profesionálního poradenství až po dokončený projekt, včetně individuálních softwarových řešení pro automatizaci.

IPC2U spolehlivým partnerem pro veřejnou správu a renomované firmy na výrobu strojů a průmyslových zařízení, dopravu, automobilový průmysl, energetiku, zdravotnická zařízení, systémové integrátory a výrobní inženýry.

IPC2U nepřetržitě poskytuje moderní řešení v sektorech vestavných a průmyslových PC, digital signage, panelových PC, serverových technologií, průmyslových minipočítačů, průmyslové komunikaci a vlastního designu. Permanentní zdokonalování našeho vysoce kvalifikovaného personálu, jakož i certifikace dle ČSN EN ISO 9001: 2008 zaručuje zákaznicky orientované řízení procesů a kontinuální optimalizace výroby hardwarových řešení pro splnění požadavků zákazníků.

Produkty

Naše portfolio sahá od klasických 19" počítačových systémů a komponentů moderních kompaktních počítačů, až po řešení panelových PC a Digital Signage zařízení. Průmyslové síťové prvky, jako jsou odolné síťové switche a gateway, kontrolery pro aplikace průmyslového řízení, jako jsou CAN a MOD-bus spojení. IPC2U neustále rozšiřuje svůj sortiment, aby trvale plnila měnící se požadavky trhu.