https://ipc2u.cz/solution/
08:57 06.05.2021
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.cz

Řešení

LösungenVýzvy blízké budoucnosti jsou různé - vše je o komunikaci se vším - internet věcí a služeb (IoT) není jen sci-fi představa o naší budoucnosti , ale už se týká našeho každodenního života. Pomocí senzorů elektroniky umělé inteligence automaticky optimalizujeme dopravní toky; životně důležitá data jsou přenášena pomocí otisku prstu ze smartphonu k lékařům a informační toky jsou generovány, směrovány a zpracovávány.
Reálný a virtuální svět se rozvinul do reality, kde používáme technický základ pro moderní práce na počítači, komunikační zařízení a systémy. Automatizace dosahuje s prediktivní údržbou novou úroveň, kde prostě vše je "Smart" - chytré: Smart Bydlení, Smart Energie, Smart továrna atd.
Zůstaňte ve spojení s námi na špici svého výrobního systému, datové nebo síťové infrastruktury.

ipc2u vám pomůže sestavit tyto komponenty do efektivního řešení.

Co tyto změny znamenají pro vaši společnost? Budete moci zůstat před konkurencí? Přijměte poradenství od našich profesionálních a zkušených odborníků na průmyslovou automatizaci. Rozvoj individuálních řešení pro specifické aplikace automatizace je jednou z našich silných stránek. IPC2U poskytuje řešení pro různé profese pro celý proces automatizace a celou škálu průmyslové infrastruktury a odvětví, jako jsou například inženýři, architekti, projektanti, dodavatelé, výrobci, manažeři ITC, operátoři a technici údržby, kteří jsou zodpovědní za provoz zařízení. Každé řešení zahrnuje integrovanou správu projektu s cílem zajistit volný tok informací mezi pracovními procesy a členy projektového týmu pro optimální součinnosti a spolupráce.

https://ipc2u.cz/solution/
08:57 06.05.2021