https://ipc2u.cz/solution/solutions/automation/
05:47 22.08.2019
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.cz

Automatizace

Automatizace podnikové sítě

V současné době, vzhledem k průlomu počítačového průmyslu, IT oddělení čelí mnoha problémům, jako je pravidelné modernizace a přestavba podnikových sítí s konvenčním kabelovým rozvodem.

Automatizace provozu

Budování dobře propojených a spolehlivých sítí v továrních provozech čelí několika problémům. Zaprvé, některé provozy, například ve strojírenství nebo automobilovém průmyslu, jsou vystaveny prostředí s vysokou vlhkostí, prachem a také vyšším teplotám.

Bezdrátová síť a IoT pro Průmysl 4.0

Bezdrátové připojení má několik výhod ve srovnání s běžným kabelovým připojením k síti LAN, protože je jednodušší a levnější pro zapojení. Ale pro vybudování robustní a spolehlivé aplikace musí mít technici dokonalé prostředky, které poskytují bezdrátové rozhraní, shromažďují data ze senzorů a předávají je prostřednictvím sítě do datového centra nebo koncovému uživateli.

IoT Automatizace

V současné době je automatizační řídicí systém nedílnou součástí technologického procesu v továrně, provoze nebo na výrobní lince.Vybavení od Nexcom zahrnuje všechny úrovně technologického procesu pro jakoukoliv průmyslovou aplikaci.

https://ipc2u.cz/solution/solutions/automation/
05:47 22.08.2019