https://ipc2u.cz/solution/solutions/automation/factory-automation/
23:55 31.05.2020
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.cz

Automatizace provozu

Budování dobře propojených a spolehlivých sítí v továrních provozech čelí několika problémům. Zaprvé, některé provozy, například ve strojírenství nebo automobilovém průmyslu, jsou vystaveny prostředí s vysokou vlhkostí, prachem a také vyšším teplotám. Zařízení umístěné v továrních provozech mohou být snadno ovlivněna různými zvuky, které mohou mít za následek nestabilní kvalitu, zvýšené náklady a prodloužení pracovní doby. Za druhé, některé starší stroje v továrně jsou ovladatelné pouze přes sériový protokol a nepodporují spojení na bázi ethernetu. Navíc u takových zařízení hrozí riziko poškození vlivem vibrací a rázů. Pro snížení prostojů a zvýšení produktivity, je rovněž důležité vzít v úvahu redudanci.

IFS-803GSM a IFS-402GSM přepínače podporují duální vlákno, kruhovou nebo U-okruhovou redundanci. U-okruhová redudance může podporovat až 5 okruhů a zvládne opravit chybu v 10 ms. Kromě toho mohou být napájena ze dvou nezávislých zdrojů energie pro zajištění nepřerušeného a stabilního provozu. Tyto přepínače mají též kontakt pro signalizační relé a mohou být zapojeny do poplachového obvodu, který dává operátorovi informaci o nežádoucím stavu okruhu, když je kontakt přerušen. Některé modely podporují technologii PoE pro připojení, například, IP-cameras.

IFS-Serial-models podporují optické a sériové konektory jako jsou RS-422/RS-485 a sériové porty jsou izolovány (2.5kV), aby se minimalizovalo riziko nestability systému nebo selhání. IFC-FDC modely mohou být připojeny v kaskádové nebo v řetězové struktuře, jakož i vytvářet kruhovou architekturu pro redudanci vláken.

Modely, které jsou zachyceny na obrázku, mají spolehlivý průmyslový design (dle EMI a EMS certifikace) a důvěryhodné vlastnosti (široký rozsah provozních teplot (-40 až +75 ° C) pro významné aplikace průmyslové automatizace, a to zejména v náročných prostředích.
 
Factory-automation.jpg
https://ipc2u.cz/solution/solutions/automation/factory-automation/
23:55 31.05.2020