https://ipc2u.cz/solution/solutions/automation/office-automation/
23:01 31.05.2020
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.cz

Automatizace podnikové sítě

V současné době, vzhledem k průlomu počítačového průmyslu, IT oddělení čelí mnoha problémům, jako je pravidelné modernizace a přestavba podnikových sítí s konvenčním kabelovým rozvodem. A pro řešení těchto problémů je třeba vzít v potaz několik faktorů, jako jsou bezpečnost, mobilita, úspory energie, snížení nákladů a další.

Existují různorodá ethernetová zařízení pro různé účely, které jsou znázorněny na obrázku níže a mohou být užitečné pro modernizaci a sestavení spolehlivé a vysokorychlostní podnikové sítě.

Office-automation.jpg

PoE GSW-3208MP přepínač se používá v prvé řadě ke zvětšení vzdálenosti mezi hlavním přepínačem, bez omezení vzdálenosti na 100m, a také k připojení UTP kabelů. Druhotně může GSW-3208MP poskytnout napájení pro okolní PoE zařízení, jako jsou například PoE IP kamery nebo PoE Wi-Fi přístupové body ve smyslu PoE Ethernet portů. 

Fiber Media Converter koncentrátor PHB-200 má mnoho portů a převádí měděné Ethernet 100/1000Base-TX na SFPs, které pracují rychlostí 100Mbps a 1000Mbps.

Pro starší nebo Non-PoE Ethernetové switche, a PoE injector řešení by mělo být integrováno s cílem minimalizace nákladů na reorganizaci podnikové sítě. POE media konvertory mohou být použity také pro napájení kancelářských zařízení, například, FMC-100PH a IFC-1000PSE modely.

Kromě toho, vzdálená správa může být užitečná ve velínu ke sledování a kontrole hlavních typů zařízení podnikové sítě. Tato funkce umožňuje kontrolu vzdáleného přístupu k síťovému zařízení s SNMP a HTTP podporou, jako je PHB-200M, L2 řízených přepínačů a dalších. 

https://ipc2u.cz/solution/solutions/automation/office-automation/
23:01 31.05.2020