https://ipc2u.cz/solution/solutions/automation/wireless-network-and-iot-for-industry-4-0/
21:57 31.05.2020
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.cz

Bezdrátová síť a IoT pro Průmysl 4.0

Bezdrátové připojení má několik výhod ve srovnání s běžným kabelovým připojením k síti LAN, protože je jednodušší a levnější pro zapojení. Ale pro vybudování robustní a spolehlivé aplikace musí mít technici dokonalé prostředky, které poskytují bezdrátové rozhraní, shromažďují data ze senzorů a předávají je prostřednictvím sítě do datového centra nebo koncovému uživateli.

Zaprvé pro bezdrátovou síť potřebujeme senzory, PLC a další sériová zařízení k (viz. obrázek níže), a průmyslový bezdrátový sériový / Ethernet gateway NIO 50, který podporuje bezdrátové připojení pro přístup k sériovým zařízením a tato gateway perfektně spolupracuje s EZ Mesh APs, které zajišťují komunikaci mezi jednotlivými zařízeními a "Klaudem" v souladu s konceptem "IoT". IoT gateway série, které zahrnují modely Nio 50, NIO 100 a modely NIO101 jsou určeny pro kritické průmyslové prostředí, kde jsou rozmístěny senzorové uzly nebo I/O zařízení.
 
Industrial-wireless-network.jpg

Zadruhé, Průmyslový Wi-Fi Mesh IWF poskytuje bezpečnou páteřní síť pro flexibilní zavedení bezdrátových sítí a spolehlivý přenos dat v náročném prostředí. Tato řada se skládá z aplikací EZ Mesh a Mobile Mesh.

EZ Mesh přístupové body podporují 4 kroky a dosáhují vysoké rychlosti přenosu dat s přijetím technologie IEEE 802.11an MIMO. Tyto přístupové body jsou ideálním řešením pro přenos dat aplikací náročných na šířku pásma v továrnách, velkých čistíren odpadních vod a facility, zatímco mobilní Mesh AP jsou nejvhodnější pro vozidla, včetně systémů pro veřejnou dopravu, automaticky řízená vozidla a těžební nákladní automobily.

na obrázku, IWF 300 příklad fungování nákladově-efektivního a jednoduchého řešení pro síť EZ Mesh v celém provoze. IWF 300 zajišťuje nepřetržitý přenos dat a účinnost přenosu přes optimální trasy a sdílení Mesh vazeb mezi sebou navzájem. Kromě toho automatizované AGV a další pohybující se objekty s rychlostí nižší než 50 km / h lze všechny připojit k IWF 300. IWF 300 pracuje v rozšířeném rozsahu teplot od -40 ° C do +80 ° C a přes Wi-Fi rychleji než 1Gbps.

Navíc řada IWF 500 s ochranou IP55 poskytuje vysokou spolehlivost a rychlost přenosu dat a nabízí nejlepší poměr cena/výkon pro bezdrátové aplikace.

Pro zavedení medium-scale Wi-Fi sítě, průmyslové Wi-Fi kontroler na bázi PC IWF 8405 může být použito. IWF 8405 - průmyslový Secure WLAN kontroler je ideální bezpečnostní řešení pro řízení až 150 přístupových bodů.

Konečně, PC-based controller NISE-50 pomáhá navrhnout tovární cloud. Díky výkonnému procesoru Intel® a různým I/O zařízením pro sběr dat, NICE-50 umožňuje výstavbu end-to-end spojení mezi periferii a cloudovými službami. Kromě toho existuje několik modifikací NICE-50 : NISE-50-4G-32G (rozšířené úložiště a hlavní paměť) a NISE-50W s 1 x 2.5" zpředu přístupným HDD Tray. Oba modely podporují Windows® 10 IoT OS , který byl vytvořen pro aplikace Průmyslu 4.0 s mnoha rysy, jako jsou ochrana dat, vzdálená správa, bezpečný přístup, správu zařízení a platformy Azure ™ Cloud.

V nabídce je též mnoho dalších pasivně chlazených IoT kontrolerů a gateways pro automatizaci, železniční dopravu, digitalní přenos a mnoho průmyslových aplikací.
https://ipc2u.cz/solution/solutions/automation/wireless-network-and-iot-for-industry-4-0/
21:57 31.05.2020