https://ipc2u.cz/solution/solutions/transport/
06:14 22.08.2019
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.cz

Dopravní systémy

Řešení pro chytré železnice

Cílem tohoto projektu je zlepšit služby nákladní železniční dopravy zaměřením na zlepšení hlavních aspektů: spolehlivosti, flexibility, snížení nákladů a zlepšení dodací lhůty. Řešení ISON a NEXCOM Industrial Ethernet lze dokonale implementovat do různých systémů pro inteligentní železniční aplikace.

Elektronický výběr mýtného pro zpoplatněné dálniční úseky

Systém elektronického mýtného je sofistikovaná technologie pro automatické výběry poplatků na dálnicích. Jedná se o zcela komplexní řešení, které zahrnuje moderní zařízení, jako jsou průmyslové řízené swiče, RFID čtečky a optická spojení.

Řešení pro řízení křižovatek

V dnešní době jsou monitorovací řešení pro silnice nezbytná, protože se častěji vyskytují těžké dopravní nehody i v důsledku zvyšujícího se počtu vozidel. Tyto systémy umožňují sledování křižovatek on-line, snižují množství hlídkujících policistů, podněcují zvýšení kázně řidičů a nakonec i snížují počet dopravních nehod.

Intelligent Digital Surveillance for Transport

Using special equipment, it’s possible to build robust and secure intelligent surveillance system for transport, including fire engines, ambulances and police cars.

https://ipc2u.cz/solution/solutions/transport/
06:14 22.08.2019