https://ipc2u.cz/solution/solutions/transport/electronic-toll-collection/
11:21 16.04.2021
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.cz

Elektronický výběr mýtného pro zpoplatněné dálniční úseky

Systém elektronického mýtného je sofistikovaná technologie pro automatický poplatků na dálnicích. Jedná se o zcela komplexní řešení, které zahrnuje moderní zařízení, jako jsou průmyslové řízené swiče, RFID čtečky a optická spojení. Automatický mýtný systém má několik výhod oproti manuálnímu systému. V prvé řadě je to velmi pohodlné pro řidiče, protože mohou pokračovat v jízdě bez zpoždění spojeném se vstupem na placený úsek dálnice. Takže celkový vliv znečištění ovzduší, jakož i doba jízdy může být snížena. Kromě toho, snížení lidských zásahů na placené dálnici může také snížit počet lidských chyb a zvýšit efektivitu sběru poplatků.

Highway-ETC-1.jpg

Instalace elektronického systému výběru mýtného využívá rozmanitá zařízení, jako jsou elektronické značky instalované do vozidel, mýtné brány, čtečky,Ethernetové sériové servery a datové centrum. Obvykle všichna koncová zařízení jsou instalována na nebo vedle mýtné brány a používají bezdrátové nebo analogové připojení k průmyslovým řízeným Swičům a přenáší data do zúčtovacího centra. Aby byla zaručena kvalita a správné funkce spojení, swiče musí vyrovnávat s venkovní teplotou a také musí zajistit nepřetržité spojení, i když dojde k závadě na jednom místě. Takže, údaje o vozidle lze přenášet on-line do účtovacího centra na vzdáleném místě.

Průmyslové řízené swiče řady IFS jsou speciálně navrženy pro průmyslové sítě a pro zajištění odpovídající pracovní charakteristiky v náročných podmínkách. Zcela odpovídají požadavkům elektronického mýtného systému pro široký rozsah teplot (-40 až 75 ° C), disponují až 20 porty pro připojení k síti Ethernet (sériové a Fast Ethernet porty) U-Ring, U-Chain a Sub-Ring topologie. Zvládnou různou síťovou redundanci přičemž je možné postavit topologie, které v konečném důsledku může podporovat až 5 okruhů a dobu odstranění nastalého chybového stavu systému do 10 ms. Takže si můžete být jisti, že data z ethernetových sériových serverů a z dalších zařízení budou do datového centra přenesena okamžitě.

Mají také robustní konstrukci, ochranu proti úderu blesku, ESD nebo přepětí a splňují požadavky moderních funkcí, jako je přesná synchronizace času, dálkové nastavení a další.

Takže pomocí připraveného řešení elektronického mýtného a spolehlivého a moderního zařízení, je docela snadné vytvořit vhodný systém pro automatický výběr poplatků na placených silnicích. Může to být jednoduchý systém, který se skládá pouze z jedné dálnice nebo komplikovaný s ohromným množstvím kontrolních bodů a dálnic.

Highway-ETC-2.jpg
https://ipc2u.cz/solution/solutions/transport/electronic-toll-collection/
11:21 16.04.2021