https://ipc2u.cz/support-service/
09:14 06.05.2021
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.cz

Podpora a servis

Dodatečné informace jsou uvedeny v našem KATALOGU PRODUKTŮ, obvykle v rámci uživatelské příručky a ovladačů dodávaných s produktem a jsou přístupné buď přes odkaz na kartě výrobku nebo nadřazené kategorie. Vyberte typ požadované informace (dokumentace, software, fotografie, FAQ) a poté jednoduše přejděte na požadovaný dokument.

Některé z našich služeb jsou poskytovány pouze registrovaným uživatelům, a proto je nutné zaregistrovat se(register) . Poté, co obdržíte osobní přihlašovací údaje (vaše e-mailová adresa) a heslo, Váš přístup k informacím o cenách, aktuálních skladových zásobách, stavu dodávky a osobní informační služba, bude k dispozici. Dále je možné upravit některé z našich produktů tak, aby dokonale odpovídali potřebám vámi zadaných aplikací.

I když vždy usilujeme o udržení standardů kvality našich výrobků a služeb na nejvyšší úrovni, je možné, že příležitostně dochází k problémům s implementací nového řešení. V případě poruchy nebo jakýchkoli jiných potíží s výrobkem zakoupeným od naší firmy, mohou být výrobky vráceny. Stačí jen vytisknout a vyplnit následující dokument.

Jestliže jste nedostali uspokojivou odpověď, neváhejte nás kontaktovat. Případně můžete využít i naší bezplatnou zelenou linku nebo nám poslat e-mail.

https://ipc2u.cz/support-service/
09:14 06.05.2021