https://ipc2u.cz/support-service/regulation-on-service/
09:01 06.05.2021
Košík
Cena na vyžádání
Sleva -
Celkem:
Vybrané zboží
Cena na vyžádání
Registrace / Autorizace
Autorizace
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se
Zapomněli jste heslo?
E-mail:
Zapomněli jste heslo?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.cz

Regulace zákaznického servisu

ipc2u vám pomůže jako zákazníkovi při výběru nezbytného hardware pro váš projekt - jednoduše důvěřujte hluboké znalosti a dlouholetým zkušenostem našich techniků. Požádáme vás, aby jste popsali požadavky na vaší aplikaci hardwarového řešení a naši technici budou zkoumat a analyzovat možné varianty. Následně vám zdarma a nezávazně nabídneme vhodné hardwarové řešení - jako alternativu pro váš rozvoj.

Tel : +420-727 965 000
 
 
sales@ipc2u.cz V případě zájmu o informace k produktům či cenám, pište na uvedený e-mail. Naši obchodní zástupci odpoví na vaše dotazy ihned, jakmile to bude možné.

support@ipc2u.cz Naše technická podporaje k dispozici v rámci této e-mailové adresy a otázky týkající se hardwaru a zařízení budou postupně zodpovězeny našimi techniky.

Zákaznický servisObjevili jste problém? Využijte podpory od našich odborných techniků RMA služby k zajištění opravy nebo výměny nefunkčního systému.

Produkty dle vašeho dotazu

Poptávkový formulář : Pokud potřebujete určitý produkt, individuální řešení nebo zvláštní provedení standardního přístroje a nechcete hledat v našem online katalogu sami, stačí vyplnit poptávkový formulář a jeden z našich techniků vám nabídne vhodný produkt nebo vás požádá o více informací ke splnění vašeho požadavku.
Podpora a servis
https://ipc2u.cz/support-service/regulation-on-service/
09:01 06.05.2021