Přeskočit na obsah

Aktualizace řady panelových počítačů APPC od Nexcom

Společnost Nexcom oznámila masovou výrobu moderních panelových počítačů řady APPC. Mají řadu výrazných vlastností, z nichž hlavní je výpočtová logika na bázi procesoru Apollo Lake Intel Celeron J3455.

Počítače dostaly označení: APPC-1250T, APPC-1550T, APPC-1750T a APPC-1950T. Oproti modelům z předchozí generace na bázi procesoru Intel Celeron J1900 se název PC příliš neliší, kromě nahrazení čísla „4“ číslem „5“, co znamená další generace.

Vnější design přední části počítačů se ve srovnání s generací J1900 prakticky nezměnil. Jediná věc, kterou lze zdůraznit, je absence loga výrobce na předním panelu. Základní změny v PC se dotkly hardwarové části.

Hlavní rysy řady APPC: 

Hlavním rysem řady APPC je, že procesorová jednotka u všech modelů je stejná, a liší se pouze úhlopříčky a rozměry obrazovky. Jaká je výhoda tohoto? Pokud jste vytvořili řešení na jednom modelu počítače, nastavili pod ni specializovaný software, organizovali připojení další periferie a tak dále, ale zjistili, že vám nevyhovuje aktuální úhlopříčka obrazovky, pak přechod na jiný model se stává jednoduché a zabere minimální množství času.

PC APPC-1250T, APPC-1550T, APPC-1750T a APPC-1950T od společnosti Nexcom jsou moderní verzí úspěšné řady průmyslových panelových počítačů, která se za roky své existence, se podařilo spojit optimální poměr kvality, ceny a funkčnosti!

Zanechat komentář

Než se komentáře objeví, musí být schváleny

* Požadovaná pole