Přeskočit na obsah

Výrobky RUGGEDCOM

RUGGEDCOM produkty jsou dobře známá zařízení pro průmyslovou komunikaci, která poskytuje vysokou úroveň odolnosti a spolehlivosti v náročných podmínkách.
  • RUGGEDCOM-RX5000

    Siemens AG
    Původní cena 970.804,87 Kč - Původní cena 970.804,87 Kč
    Původní cena
    970.804,87 Kč
    970.804,87 Kč - 970.804,87 Kč
    Momentální cena 970.804,87 Kč

    RUGGEDCOM RX5000 High Port Density Layer 2 Routing and Switching Platform, IP40, up to 96x10/100Base-TX ports, up to 48x100Base-FX, up to 2x1/10GBa...

    Zobrazit celý detail
  • RUGGEDCOM-RX1511

    Siemens AG
    Původní cena 248.739,55 Kč - Původní cena 248.739,55 Kč
    Původní cena
    248.739,55 Kč
    248.739,55 Kč - 248.739,55 Kč
    Momentální cena 248.739,55 Kč

    RUGGEDCOM RX1511 Industrial Managed Layer 3 Ethernet Switch/Router, IP40, up to 12x10/100Base-TX ports, up to 12x100Base-FX, up to 8x1000Base-X, up...

    Zobrazit celý detail
  • RUGGEDCOM-RX1510

    Siemens AG
    Původní cena 352.009,50 Kč - Původní cena 352.009,50 Kč
    Původní cena
    352.009,50 Kč
    352.009,50 Kč - 352.009,50 Kč
    Momentální cena 352.009,50 Kč

    RUGGEDCOM RX1510 Industrial Managed Layer 3 Ethernet Switch/Router, IP40, 24x10/100Base-TX ports, up to 24x100Base-FX ports, up to 8x1000Base-X, up...

    Zobrazit celý detail
  • RUGGEDCOM-RX1501

    Siemens AG
    Původní cena 367.494,77 Kč - Původní cena 367.494,77 Kč
    Původní cena
    367.494,77 Kč
    367.494,77 Kč - 367.494,77 Kč
    Momentální cena 367.494,77 Kč

    RUGGEDCOM RX1501 Industrial Managed Layer 3 Ethernet Switch/Router, IP30, up to 36x10/100Base-TX ports, up to 36x10/100Base-TX, up to 4x1000Base-X,...

    Zobrazit celý detail
  • RUGGEDCOM-RX1500

    Siemens AG
    Původní cena 364.690,88 Kč - Původní cena 364.690,88 Kč
    Původní cena
    364.690,88 Kč
    364.690,88 Kč - 364.690,88 Kč
    Momentální cena 364.690,88 Kč

    RUGGEDCOM RX1500 Industrial Managed Layer 3 Ethernet Switch/Router, IP30, up to 24x10/100Base-TX ports, up to 24x100Base-FX, up to 4x1000Base-X, 12...

    Zobrazit celý detail
  • RUGGEDCOM-RSG2300

    Siemens AG
    Původní cena 330.042,77 Kč - Původní cena 330.042,77 Kč
    Původní cena
    330.042,77 Kč
    330.042,77 Kč - 330.042,77 Kč
    Momentální cena 330.042,77 Kč

    RUGGEDCOM RSG2300 Industrial Managed Layer 2 Ethernet Switch, 4x10/100Base-TX, 4x10/100/1000Base-TX ports, 128-bit Encryption, 24VDC Input Power, W...

    Zobrazit celý detail
  • RUGGEDCOM-RSG2100

    Siemens AG
    Původní cena 237.701,04 Kč - Původní cena 237.701,04 Kč
    Původní cena
    237.701,04 Kč
    237.701,04 Kč - 237.701,04 Kč
    Momentální cena 237.701,04 Kč

    RUGGEDCOM RSG2100 Industrial Layer 2 Managed Ethernet Switch, 8x10/100Base-TX ports, 2x10/100/1000Base-TX ports, 128-bit Encryption, 24VDC Input Po...

    Zobrazit celý detail
  • RUGGEDCOM-RS969

    Siemens AG
    Původní cena 235.974,00 Kč - Původní cena 235.974,00 Kč
    Původní cena
    235.974,00 Kč
    235.974,00 Kč - 235.974,00 Kč
    Momentální cena 235.974,00 Kč

    RUGGEDCOM RS969 Industrial Managed Ethernet Layer 2 Switch, IP66/67, 8x10/100 Base-TX M12 ports, 1x1000 Base-X 24 VDC or 48 VDC, Wide Temp. -40..85...

    Zobrazit celý detail
  • RUGGEDCOM-RS950G

    Siemens AG
    Původní cena 191.159,13 Kč - Původní cena 191.159,13 Kč
    Původní cena
    191.159,13 Kč
    191.159,13 Kč - 191.159,13 Kč
    Momentální cena 191.159,13 Kč

    RUGGEDCOM RS950G Industrial Managed 2 Layer Redundancy Box, IP40, 3x100/1000Base-X ports, 128-bit Encryption, PRP IEC62439-3, IEC61850-3, 24VDC or ...

    Zobrazit celý detail
  • RUGGEDCOM-RS940G

    Siemens AG
    Původní cena 166.913,87 Kč - Původní cena 166.913,87 Kč
    Původní cena
    166.913,87 Kč
    166.913,87 Kč - 166.913,87 Kč
    Momentální cena 166.913,87 Kč

    RUGGEDCOM RS940G Industrial Managed Ethernet Layer 2 Switch, IP40, 6x10/100/1000 Base-TX ports, optional 2x10/100/1000 Base-X ports, 128-bit Encryp...

    Zobrazit celý detail
  • RUGGEDCOM-RS930W

    Siemens AG
    Původní cena 167.088,99 Kč - Původní cena 167.088,99 Kč
    Původní cena
    167.088,99 Kč
    167.088,99 Kč - 167.088,99 Kč
    Momentální cena 167.088,99 Kč

    RUGGEDCOM RS930W Industrial Managed Wireless Ethernet Switch, 6x10/100Base-TX ports, 1xVDSL Interface up to 5km, 24/48VDC or 88..30 VDC / 85..264 V...

    Zobrazit celý detail
  • RUGGEDCOM-RS930L

    Siemens AG
    Původní cena 176.303,72 Kč - Původní cena 176.303,72 Kč
    Původní cena
    176.303,72 Kč
    176.303,72 Kč - 176.303,72 Kč
    Momentální cena 176.303,72 Kč

    RUGGEDCOM RS930L Industrial Managed Layer 2 Ethernet Switch, IP30, 6x10/100Base-TX ports, 2xVDSL Interfaces up to 5km, 128-bit Encryption, 24/48VDC...

    Zobrazit celý detail
  • RUGGEDCOM-RS910W

    Siemens AG
    Původní cena 119.581,49 Kč - Původní cena 119.581,49 Kč
    Původní cena
    119.581,49 Kč
    119.581,49 Kč - 119.581,49 Kč
    Momentální cena 119.581,49 Kč

    RUGGEDCOM RS910W Industrial Wireless Serial to Ethernet Server, IP30, 2x10/100Base-TX ports, LC, SC, ST, optional 2x10/100Base-TX or 10/100Base-FX,...

    Zobrazit celý detail
  • RUGGEDCOM-RS910-M

    Siemens AG
    Původní cena 46,44 Kč - Původní cena 46,44 Kč
    Původní cena
    46,44 Kč
    46,44 Kč - 46,44 Kč
    Momentální cena 46,44 Kč

    RUGGEDCOM-RS910 Industrial Managed Serial Device Server up to 2x RS232/422/485 DB9 or Fiber-serial ports, up to 3x 10/100Base-X RJ45 or fiber ports...

    Zobrazit celý detail
  • RUGGEDCOM-RS900L

    Siemens AG
    Původní cena 135.708,22 Kč - Původní cena 135.708,22 Kč
    Původní cena
    135.708,22 Kč
    135.708,22 Kč - 135.708,22 Kč
    Momentální cena 135.708,22 Kč

    RUGGEDCOM RS900L Industrial Managed Layer 2 Ethernet Switch, IP30, 6x10/100Base-TX ports, 2x10/100Base-TX or 100Base-FX, 128-bit Encryption, 1xEoVD...

    Zobrazit celý detail
  • RUGGEDCOM-RS900GP

    Siemens AG
    Původní cena 176.466,26 Kč - Původní cena 176.466,26 Kč
    Původní cena
    176.466,26 Kč
    176.466,26 Kč - 176.466,26 Kč
    Momentální cena 176.466,26 Kč

    RUGGEDCOM RS900GP Industrial Managed Layer 2 Ethernet Switch, IP40, 8x10/100Base-TX PoE 802.3af/at ports, Optional up to 2x10/100/1000Base-TX ports...

    Zobrazit celý detail
  • RUGGEDCOM-RS900G

    Siemens AG
    Původní cena 139.014,26 Kč - Původní cena 139.014,26 Kč
    Původní cena
    139.014,26 Kč
    139.014,26 Kč - 139.014,26 Kč
    Momentální cena 139.014,26 Kč

    RUGGEDCOM RS900G Industrial Managed Ethernet Layer 2 Switch, IP40, 2x1000 Base-X, 8x10/100 Base-TX ports, LC, SC connectors, 70 km, 1xCOM, 128-bit ...

    Zobrazit celý detail
  • RUGGEDCOM-RS8000

    Siemens AG
    Původní cena 311.846,49 Kč - Původní cena 311.846,49 Kč
    Původní cena
    311.846,49 Kč
    311.846,49 Kč - 311.846,49 Kč
    Momentální cena 311.846,49 Kč

    RUGGEDCOM RS8000 Industrial Managed Layer 2 Ethernet Switch, IP3X, 8x10/100Base-FX, 1xCOM, 128bit Encryption, IEC-61850-3, 24/48VDC or 88..300 VDC ...

    Zobrazit celý detail
  • RUGGEDCOM-RS416

    Siemens AG
    Původní cena 236.808,01 Kč - Původní cena 236.808,01 Kč
    Původní cena
    236.808,01 Kč
    236.808,01 Kč - 236.808,01 Kč
    Momentální cena 236.808,01 Kč

    RUGGEDCOM RS416 Industrial Serial Layer 2 Device Server, IP40, up to 4x10/100Base-TX ports, up to 16xCOM ports, 128-bit Encryption, 24/48VDC or 88....

    Zobrazit celý detail
  • RUGGEDCOM-RMC30

    Siemens AG
    Původní cena 54.254,07 Kč - Původní cena 54.254,07 Kč
    Původní cena
    54.254,07 Kč
    54.254,07 Kč - 54.254,07 Kč
    Momentální cena 54.254,07 Kč

    RUGGEDCOM RMC30 Industrial Serial to Ethernet Server, IP30, 2x10Mbit/s ports, 2xCOM, 128-bit Encryption, 24/48VDC or 88..300VDC / 85..264 VAC, Wide...

    Zobrazit celý detail
  • RUGGEDCOM-RMC20

    Siemens AG
    Původní cena 53.783,85 Kč - Původní cena 53.783,85 Kč
    Původní cena
    53.783,85 Kč
    53.783,85 Kč - 53.783,85 Kč
    Momentální cena 53.783,85 Kč

    RUGGEDCOM RMC20 Industrial Serial to Ethernet Server, IP30, Fiber optic interface, 2xRS232/RS422/RS485 DB9 ports, 24VDC input power, Wide Temp. -40...

    Zobrazit celý detail
  • RUGGEDCOM-RMC

    Siemens AG
    Původní cena 67.958,12 Kč - Původní cena 67.958,12 Kč
    Původní cena
    67.958,12 Kč
    67.958,12 Kč - 67.958,12 Kč
    Momentální cena 67.958,12 Kč

    RUGGEDCOM RMC Industrial Unmanaged Media Converter, 10Base-T to 10Base-FL or 100Base-TX to 100Base-FX Multi-mode ST port, Distance up to 15km, 24/4...

    Zobrazit celý detail
  • RUGGEDCOM-MX5000RE

    Siemens AG
    Původní cena 2.803.731,35 Kč - Původní cena 2.803.731,35 Kč
    Původní cena
    2.803.731,35 Kč
    2.803.731,35 Kč - 2.803.731,35 Kč
    Momentální cena 2.803.731,35 Kč

    RUGGEDCOM MX5000RE High MIL-STD Routing and Switching Layer 3 Platform, up to 96x10/100/1000/10GBase-TX ports, up to 48xCOM, 88..300VDC or 85..264V...

    Zobrazit celý detail
  • RUGGEDCOM-MX5000

    Siemens AG
    Původní cena 1.367.470,58 Kč - Původní cena 1.367.470,58 Kč
    Původní cena
    1.367.470,58 Kč
    1.367.470,58 Kč - 1.367.470,58 Kč
    Momentální cena 1.367.470,58 Kč

    RUGGEDCOM MX5000 MIL-STD Routing and Switching Layer 2 Platform, up to 96x10/100/1000/10GBase-TX ports, up to 48xCOM, 88..300VDC or 85..264VAC Inpu...

    Zobrazit celý detail