Přeskočit na obsah

FRM220-10/100i-ST002

podle CTC Union
1.825,70 Kč - 1.825,70 Kč
1.825,70 Kč
1.825,70 Kč - 1.825,70 Kč
1.825,70 Kč
cena bez DPH
Managed In-Band Fast Ethernet Media Converter 10/100Base-TX to 100Base-FX Multi-mode ST Port, 2km Distance, 12VDC Input Power, 0..50C Operating Temperature

Specifikace

Síťový adaptér

Total Ethernet 2
10/100/1000 Mbit/s 2
Typ 10/100/1000 Mbit/s 1xST, 1xRJ-45, Multi-mode

LED / Ovládání

LED Power LED, TX LED

Systém Příkon

Spotřeba proudu 6 W

Operační podmínky

Teplota 0~50 °C
Vlhkost 10~90 %
MTBF 65000

skladovací podmínky

Rozsah teplot -10~70 °C

Konstrukce

Provedení Vestavěný

Rozměry a hmotnost

Šířka 88 mm
Výška 23 mm
Hloubka 155 mm

Standardy a certifikace

Certifikáty CE, FCC

Dokumentace

FRM220-10-100i_Datasheet_rev_01