Přeskočit na obsah
RS-232/422/485 to Single-Mode 25 Km, SC Fiber optic converter, TX 1310 nm, RX 1550 nm (RoHS)

Specifikace

rozhraní

COM Total 1
RS-232/422/485 1
Maximální přenosová rychlost RS-232/422/485 115200 Bit/s

Síťový adaptér

Typ 10/100 Mbit/s SC, Single-mode
Celkové optické porty 1хSC, Single-mode

Systém Příkon

Vstupní napětí DC 10~30 V
Spotřeba proudu 2 W

Operační podmínky

Teplota -25~75 °C
Vlhkost 10~90 %

skladovací podmínky

Rozsah teplot -30~80 °C

Konstrukce

Šasi Plastové šasi
Provedení Montáž na DIN lištu

Rozměry a hmotnost

Šířka 33 mm
Výška 89 mm
Hloubka 107 mm

Dokumentace

Datasheet I-2542-A25/B25