Přeskočit na obsah

IFS-402F-E-ST030

8.715,05 Kč - 8.715,05 Kč
8.715,05 Kč
8.715,05 Kč - 8.715,05 Kč
8.715,05 Kč
včetně DPH
Industrial Unmanaged Fast Ethernet Switch with 4x 100Base-T Ports, 2x 100Base-FX Fiber ST 30km Single-mode ports, Redundant Dual 12/24/48VDC, -40..+75C Operating Temperature

Specifikace

Síťový adaptér

Total Ethernet 6
10/100 Mbit/s 6
Typ 10/100 Mbit/s 2xST, 4xRJ-45, Single-mode
Vlnová délka RX/TX 1310 nm
Typická vzdálenost 30 km

Network Technology

Řízený Ne
IEEE Standard IEEE 802.3 for 10BaseT, IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX, IEEE 802.3x for Flow Control

Digitální výstup

Typ Signal Relay

Chlazení

Typ S pasivním chlazením

LED / Ovládání

LED Module Fail, Power LED, 10/100M LED
Nastavení operačního módu Vypínačem

Systém Příkon

Vstupní napětí DC 9.6~60 V
Spotřeba proudu 4.4 W
Vstupní napětí DC napájecího zdroje 9.6~60 V

Operační podmínky

Teplota -40~75 °C
Vlhkost 5~95 %
MTBF 509883 h

skladovací podmínky

Rozsah teplot -40~85 °C

Konstrukce

Šasi Kovové šasi
Provedení Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Úroveň ochrany šasi IP30

Rozměry a hmotnost

Šířka 38 mm
Výška 142 mm
Hloubka 106 mm

Standardy a certifikace

Certifikáty CE
Vibrace a náraz IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-27
Volný pád IEC 60068-2-32
Ochranný protokol UL 60950-1
EMS IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8
EMI EN 55022 Class A, FCC Part 15 Subpart B Class A
Železniční park EN 50121-4

Dokumentace

IFS-401_402F_500_800_Datasheet_rev_01