Přeskočit na obsah
Industrial Ethernet to Multi Mode Fiber Rail Converter, Wide Temperature -40..+80 C

Specifikace

Síťový adaptér

10/100 Mbit/s 3
Typ 10/100 Mbit/s 2xRJ-45, 1xSC, Multi-mode
Vlnová délka RX/TX 1310 nm
Typická vzdálenost 2 km

Network Technology

IEEE Standard IEEE 802.3 for 10BaseT, IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX, IEEE 802.3x for Flow Control

LED / Ovládání

LED Power LED, 10/100M LED

Systém Příkon

Vstupní napětí DC 18~32 V
Spotřeba proudu 4.8 W

Operační podmínky

Teplota -40~70 °C
Vlhkost 0~95 %
MTBF 632171 h

skladovací podmínky

Rozsah teplot -40~80 °C
Vlhkost 0~95 %

Konstrukce

Šasi Hliníkové šasi
Provedení Montáž na DIN lištu
Úroveň ochrany šasi IPX1

Rozměry a hmotnost

Šířka 30 mm
Výška 111.8 mm
Hloubka 89.4 mm

Standardy a certifikace

Vibrace a náraz IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-27
Volný pád IEC 60068-2-32
EMS IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, IEC 61000-4-11
EMI EN 55022

Dokumentace

JetCon 1302