Přeskočit na obsah
Korenix Industrial Ethernet Rail Switch w/ 6x 10/100Base-TX Ports, 2xMulti Mode 100Base-FX Ports, Wide Temperature -40..+75 C

Specifikace

Síťový adaptér

10/100 Mbit/s 8
Typ 10/100 Mbit/s 2xSC, 6xRJ-45, Multi-mode
Velikost přenosového paketu 12176 Bit/s

Network Technology

Protokol QoS
IEEE Standard IEEE 802.1P for Class of Service, IEEE 802.3 for 10BaseT, IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX, IEEE 802.3x for Flow Control

LED / Ovládání

LED Power LED, 10/100M LED

Systém Příkon

Vstupní napětí DC 10~60 V
Spotřeba proudu 6 W

Operační podmínky

Teplota -40~75 °C
Vlhkost 0~95 %

skladovací podmínky

Rozsah teplot -40~85 °C

Konstrukce

Šasi Hliníkové šasi
Provedení Montáž na DIN lištu
Úroveň ochrany šasi IPX1

Rozměry a hmotnost

Šířka 55 mm
Výška 120 mm
Hloubka 99 mm

Standardy a certifikace

Volný pád IEC 60068-2-32
EMS IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8
EMI FCC Part 15, EN 61000-6-4

Dokumentace

JetNet 3008f