Přeskočit na obsah
Korenix Industrial Unmanaged 4x10/100Base-TX PoE Ethernet Switch and 1x10/100Base-FX Port Single Mode (30km), SC Type Connector, Wide Temperature -40..+70 C

Specifikace

Síťový adaptér

10/100 Mbit/s 5
Typ 10/100 Mbit/s 1xSC, 4xRJ-45, Single-mode
Velikost přenosového paketu 12176 Bit/s
Typická vzdálenost 30 km
PoE 10/100 Mbit/s 4

Network Technology

IEEE Standard IEEE 802.3 for 10BaseT, EE 802.3af for Power-over-Ethernet, IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX, IEEE 802.3x for Flow Control

Chlazení

Typ S pasivním chlazením

LED / Ovládání

LED Power LED, 10/100M LED

Systém Příkon

Spotřeba proudu 6.5 W

Napájení

Výstupní napětí DC 44~57 V

Operační podmínky

Teplota -40~70 °C
Vlhkost 5~95 %

skladovací podmínky

Rozsah teplot -40~85 °C

Konstrukce

Šasi Hliníkové šasi
Provedení Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Úroveň ochrany šasi IPX1

Rozměry a hmotnost

Šířka 164.8 mm
Výška 33.8 mm
Hloubka 108 mm

Standardy a certifikace

Vibrace a náraz IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-27
Volný pád IEC 60068-2-32
EMS IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, IEC 61000-4-11
EMI EN 55022

Dokumentace

JetNet 3705f