Přeskočit na obsah
Korenix Industrial Managed 4x10/100Base-TX PoE Ethernet Switch with 2x100Base-FX uplink Ports /SC Connector, Multi-Mode, Wide Temperature -40..60 C

Specifikace

Síťový adaptér

10/100 Mbit/s 6
Typ 10/100 Mbit/s 2xSC, 4xRJ-45, Multi-mode
Velikost přenosového paketu 12176 Bit/s
Typická vzdálenost 2 km
PoE 10/100 Mbit/s 4

Network Technology

Řízený Ano
Protokol QoS, IGMP, NTP
IEEE Standard IEEE 802.1D-2004 for Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1P for Class of Service, IEEE 802.1W for Rapid Spanning Tree Protocol, IEEE 802.3 for 10BaseT, EE 802.3af for Power-over-Ethernet, IEEE 802.3af/at for Power-over-Ethernet, IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX, IEEE 802.3x for Flow Control

Chlazení

Typ S pasivním chlazením

LED / Ovládání

LED Power LED, 10/100M LED

Systém Příkon

Vstupní napětí DC 48~57 V
Spotřeba proudu 8 W

Operační podmínky

Teplota -40~60 °C
Vlhkost 0~95 %
MTBF 272306 h

skladovací podmínky

Rozsah teplot -40~80 °C
Vlhkost 5~95 %

Konstrukce

Šasi Hliníkové šasi
Provedení Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Úroveň ochrany šasi IPX1

Rozměry a hmotnost

Šířka 174.8 mm
Výška 46.5 mm
Hloubka 136 mm

Standardy a certifikace

Vibrace a náraz IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-27
Volný pád IEC 60068-2-32
Ochranný protokol UL 60950-1
EMS IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6
EMI EN 55022, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3

Dokumentace

JetNet 4706f