Přeskočit na obsah
Industrial Managed Layer 2 Ethernet Switch with 8 10/100 Base-T Ports and 2 Fiber Ports, Multi Mode, SC Type, IP30

Specifikace

rozhraní

COM Total 2
RS-232 1
RS-485 1
COM konektor 1xRJ-45, Terminal Block

Síťový adaptér

Total Ethernet 8
10/100 Mbit/s 8
Typ 10/100 Mbit/s 2xSC, 6xRJ-45, Multi-mode
Ethernet 10BASE-T, 100BASE-F, 100BASE-T
Typická vzdálenost 2 km

Network Technology

Řízený Ano, Layer 2
Protokol SMTP, Telnet, QoS
IEEE Standard IEEE 802.1P for Class of Service, IEEE 802.1Q for VLAN Tagging, IEEE 802.3 for 10BaseT, IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX, IEEE 802.3x for Flow Control
IP Layer IPv4

Digitální vstup

Kanály digitálního vstupu 3
Typ Wet contact
Úroveň spouštěcího napětí pro vlhký kontakt 19~30 V
Úroveň vypínacího napětí pro vlhký kontakt 0~11 V

Digitální výstup

Počet kanálů digitálního výstupu 3
Typ Otevřený kolektor
Pokles/zdroj Přijímač
Napájecí napětí 0~30 V
Max. dobíjecí proud 100 mA

Chlazení

Typ S pasivním chlazením

LED / Ovládání

LED 10/100M LED, Master LED, PWR1, PWR2, LNK/ACT LED
Kontrolní switche Control Buttons
Nastavení operačního módu Telnet, Console Port, Vypínačem, Web-interface

Systém Příkon

Vstupní napětí DC 12~48 V
Spotřeba proudu 6 W
Proud 0.25 A
Vstupní napětí DC napájecího zdroje 12~48 V
Spotřeba energie 6 W
Proudová zásoba 0.25 A
Ochrana napájecího vstupu Reverse Polarity

Operační podmínky

Teplota -40~75 °C
Vlhkost 10~90 %

skladovací podmínky

Rozsah teplot -40~85 °C

Konstrukce

Šasi Kovové šasi
Provedení Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
Úroveň ochrany šasi IP30

Rozměry a hmotnost

Šířka 47 mm
Výška 175 mm
Hloubka 140 mm

Standardy a certifikace

Certifikáty CE, WEEE, FCC

Dokumentace

MSM-508F Datasheet

MSM-508 User manual

MSM-508 QIG