Přeskočit na obsah
Industrial Smart Ethernet Switch, Multi-mode, ST Connector, 4-Port 10/100 Mbps PoE with 1 Fiber port, 24 VDC Input Switch (RoHS)

Specifikace

Síťový adaptér

Total Ethernet 5
10/100 Mbit/s 4
Typ 10/100 Mbit/s 1xST, 4xRJ-45, Multi-mode
Ethernet 10BASE-T, 100BASE-F, 100BASE-T
Typická vzdálenost 2 km
PoE 10/100 Mbit/s 4

Network Technology

Řízený Ne, Layer 2
IEEE Standard IEEE 802.3 for 10BaseT, EE 802.3af for Power-over-Ethernet, IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX, IEEE 802.3x for Flow Control

Chlazení

Typ S pasivním chlazením

LED / Ovládání

LED Power LED, PoE LED, LNK/ACT LED

Systém Příkon

Vstupní napětí DC 18~32 V
Spotřeba proudu 76.8 W
Proud 3.2 A
Ochrana napájecího vstupu Reverse Polarity

Operační podmínky

Teplota -30~75 °C
Vlhkost 10~90 %

skladovací podmínky

Rozsah teplot -40~85 °C

Konstrukce

Šasi Plastové šasi
Provedení Montáž na DIN lištu

Rozměry a hmotnost

Šířka 31 mm
Výška 113 mm
Hloubka 157 mm

Standardy a certifikace

Certifikáty CE, WEEE, FCC

Dokumentace

datasheet nsm-205pf_nsm-205pf-24v

NS-205PFx-24V Usermanual