Přeskočit na obsah
Industrial Smart Ethernet Switch with 4 10/100 Base-T Ports and 2 multi-mode 100 Base-FX Ports, 2 km, metal case

Specifikace

Síťový adaptér

Total Ethernet 6
10/100 Mbit/s 6
Typ 10/100 Mbit/s 2xSC, 4xRJ-45, Multi-mode
Ethernet 10BASE-T, 100BASE-F, 100BASE-T
Typická vzdálenost 2 km

Network Technology

Řízený Ne, Layer 2
IEEE Standard IEEE 802.3 for 10BaseT, IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX, IEEE 802.3x for Flow Control

Chlazení

Typ S pasivním chlazením

LED / Ovládání

LED Power LED, 10/100M LED, LNK/ACT LED

Systém Příkon

Vstupní napětí DC 12~48 V
Spotřeba proudu 3.36 W
Proud 0.14 A
Vstupní napětí DC napájecího zdroje 12~48 V
Spotřeba energie 3.36 W
Proudová zásoba 0.14 A
Ochrana napájecího vstupu Reverse Polarity

Operační podmínky

Teplota -30~75 °C
Vlhkost 10~90 %

skladovací podmínky

Rozsah teplot -40~85 °C

Konstrukce

Šasi Kovové šasi
Provedení Montáž na DIN lištu
Úroveň ochrany šasi IP30

Rozměry a hmotnost

Šířka 25 mm
Výška 168 mm
Hloubka 133 mm

Standardy a certifikace

Certifikáty CE, WEEE, FCC

Dokumentace

datasheet nsm-205af_nsm-206af

NS-205AFx Usermanual