Přeskočit na obsah
sales@ipc2u.cz
sales@ipc2u.cz

NSM 206PFC Multi-mode

výrobce ICP DAS
Cena se zobrází po přihlášení
skladová jednotka 90018

Multi-mode, SC Connector, 4-port 10/100 Mbps PoE(PSE) with 2 Fiber ports Switch (RoHS)

  • Specifikace
  • Informace
  • Konstrukce
    Šasi
    Kovové šasi
    Provedení
    Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
    Síťový adaptér
    Total Ethernet
    6
    10/100 Mbit/s
    6
    Typ 10/100 Mbit/s
    2xSC, 4xRJ-45, Multi-mode
    PoE/PoE+ 10/100 Mbit/s
    4
    Network Technology
    Řízený
    Ne, Layer 2
    IEEE Standard
    IEEE 802.3 for 10BaseT, IEEE 802.3af/at for Power-over-Ethernet, IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX, IEEE 802.3x for Flow Control, IEEE 802.3az for Energy-Efficient Ethernet
    Technologies and Functions
    Supported functions
    Broadcast Storm Protection
    Chlazení
    Typ
    S pasivním chlazením
    LED / Ovládání
    LED
    10/100M LED, PWR1, PWR2, LNK/ACT LED
    Nastavení operačního módu
    Vypínačem
    Systém Příkon
    Vstupní napětí DC
    12...57 Volt
    Spotřeba proudu
    140 W
    Power Budget
    120 W
    Proud
    2900 mA
    Vstupní napětí DC napájecího zdroje
    12...57 Volt
    Operační podmínky
    Teplota
    -40...75 °C
    Vlhkost
    10...90 %
    skladovací podmínky
    Rozsah teplot
    -40...85 °C
    Rozměry a hmotnost
    Šířka
    28 mm
    Výška
    160 mm
    Hloubka
    129 mm
    Výrobce
    Jmeno
    ICP DAS
    Switch Properties
    Packet Buffer Size
    0.75 MBit
    MAC Table Size
    2048
  • Než zpracujeme Vaši objednávku

    Naše technická podpora s vámi potvrdí specifikace a dodací podmínky.

    Certifikáty

    IPC2U s.r.o. je autorizovaný dodavatel zařízení pro průmyslovou automatizaci. Všechny výrobky jsou certifikovány v rámci EU a jsou předmětem vrácení, údržby a také záruční opravy v servisním centru IPC2U.

    Záruka na opravu

    Servisní centrum IPC2U přijímá záruční a pozáruční opravy zařízení vyráběných a prodávaných společností. Odborná příprava našich specialistů plně odpovídá úrovni servisních techniků výrobce. Jsme oficiálně oprávněni provádět veškeré opravy prodaného zařízení.

    Registrace projektu

    Nabízíme registraci větších projektů s výrobcem pro zajištění výroby zařízení a dohodnutých podmínek. Naše dlouhodobé vztahy s vybranými výrobci a přímé nákupy umožňují IPC2U nabídnout vynikající ceny.

    Kontaktujte podporu

Články