Přeskočit na obsah
Digitální systémy pro inteligentní zdravotnictví

Advantech iHealthcare: Digitální systémy pro inteligentní zdravotnictví

IPC2U rozšiřuje své portfolio o produkty Digital Healthcare od Advantech, jednoho z předních výrobců lékařských počítačových systémů speciálně navržených pro použití v místech, jako jsou nemocnice, klinická zařízení, laboratoře a lékařské praktiky.

Společnost Advantech má více než desetiletí zkušenosti s vývojem komplexních a vysoce výkonných počítačových systémů pro zdravotnický trh a díky úzké spolupráci s mezinárodními výrobci zdravotnických zařízení a systémovými integrátory se stala předním poskytovatelem na globálním trhu zdravotní péče. Divize iHealthcare společnosti Advantech v současné době poskytuje řešení pro výpočetní techniku v místech péče, integračních operačních sálech, podporuje inteligentní péči o pacienty, dodávky léků v uzavřeném okruhu a telemedicínské aplikace, které pomáhají nemocnicím a poskytovatelům zdravotní péče vytvořit zdravotnická prostředí zaměřená na pacienta. Zvláštní důraz byl kladen na zajištění toho, že všechna řešení jsou mimořádně spolehlivá, snadno se instalují a mohou být bezproblémově integrována do stávající infrastruktury nemocnice.

Lékařský displej od Advantech

Advantech navrhuje a vyrábí řadu lékařských monitorů pro chirurgické, diagnostické a klinické vyšetřování za použití nejmodernějších zobrazovacích systémů a funkcí určených speciálně pro lékařskou oblast.

Chirurgické monitory:

Díky kombinaci nejnovějších nejmodernějších zobrazovacích technologií a široké konektivity včetně SDI a Advantech Video Archiving & Streaming (AVAS), Advantech nabízí nejpokrokovější a nejflexibilnější řešení zobrazení pro OR a OR integrátory. Nová produktová řada s chirurgickým monitorem PAX-300 otevírá novou kapitolu v historii technologie lékařských displejů.

Lékařský displej od Advantech

Lékařský displej: PAX-324-C2, PDC-W210-D10PDC-WP240-A10

Diagnostické monitory:

Jsou vybaveny LCD panelem s extrémně vysokým rozlišením a inovativním ovládáním obrazu. Tyto monitory zaručují diagnostickou přesnost s vysokou kvalitou obrazu.

Klinické monitory:

Klinické monitory jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám multitaskingových zobrazovacích služeb v řadě lékařských zobrazovacích segmentů, včetně radiologie, chirurgických zákroků, RIS, KIS, PACS atd. Monitory jsou vybaveny vysoce kvalitními LCD panely a univerzálními řadiči obrazů s velkým počtem možnosti připojení a nabízejí uživatelům a systémovým integrátorem četné možnosti a použití.

Medical Box PC od Advantech

USM-500

Server USM-500 s certifikací IEC-60601-1-2 (vydání 4) lze použít jako inteligentní řešení pro operační sály, archivační a komunikační systém obrazu (PACS), pracovní stanici CT/MRI nebo lze použít jako server na okraji nemocnice. Navíc USM-500 podporuje operační systémy Microsoft® Windows 10 a Linux CentOS a poskytuje prostředí s otevřeným zdrojovým kódem, které umožňuje snadný vývoj softwaru. Server USM-500 je vybaven čtyřmi rozšiřujícími sloty PCIe pro integraci různých doplňkových karet, jako jsou grafické karty, karty pro sběr dat a karty LAN. To umožňuje snadný a rychlý vývoj a rozšiřování platformy podle specifických požadavků aplikace.

Například USM-500 lze použít s kartou pro sběr dat a grafickou kartou pro počítačovou diagnostiku endoskopických obrazů. Server USM-500 má navíc 500W napájecí zdroj, který poskytuje dostatečný výkon pro další rozšiřující karty.

Přední kryt serveru bez děr zabraňuje hromadění prachu a nečistot a poskytuje účinnou kontrolu hygieny a infekce pro lékařské aplikace.

USM-110A:

USM-110A je platforma Edge Solution Ready Platform (SRP) vhodná pro různé klinické aplikace. Je založena na čtyřjádrovém procesoru ARM® Cortex ™ -A17 a duálním rozhraní HDMI (podporuje až 4K rozlišení) pro záznam a analýzu videa a bránu pro sběr dat. USM-110A poskytuje nákladově efektivní, škálovatelné řešení pro aplikace informačního systému Edge-to-Hospital (HIS) a Internet of Things (IoT).

Lékařský panelový počítač od Advantech : 

HIT-W121    POC-W152     POC-W211
 

Lékařský panelový počítač může být nainstalován jako noční zařízení nebo namontován na otočná ramena u nočního stolku, aby fungoval jako terminál pro noční stolek nebo infotainment zařízení pro pacienta. Jako takové umožňuje pacientům sledovat filmy, dívat se na televizi, telefonovat, hrát hry, surfovat po internetu, posílat e-maily atd. Podobně lze tyto terminály také použít k upozornění personálu nemocnice na výšku nastavení lůžka nebo regulaci osvětlení.

Pro lékaře a zdravotní sestry mohou být tyto terminály použity k přístupu k elektronickým zdravotním záznamům a nemocničním informačním systémům, k získání laboratorních výsledků a výsledků testů, sledování životních funkcí pacienta, pozorování a změny léčby.

Lékařský panelový počítač od Advantech : 

MIT-W101   AIM-55AT

 

Lékařská mobilní zařízení jsou robustní tablety nebo kapesní počítače, které jsou vybaveny pokročilými výpočetními technologiemi, které zvyšují efektivitu pracovních postupů v nemocnici a zlepšují péči o pacienty. V závislosti na požadavcích aplikace je lze rozšířit o různé moduly, jako jsou snímače čárových kódů, čtečky magnetických proužků, čtečky čipových karet a konektory RJ45.

Zvláštní pozornost byla věnována maximální péči a kvalitě ve vývoji produktů iHealthcare, aby byla zajištěna nepřetržitá, spolehlivá a kritická podpora aplikací ve zdravotnictví.

Výsledkem je, že lékařské počítačové systémy Advantech odpovídají největším průmyslovým standardům a jsou v souladu s lékařskými bezpečnostními standardy UL60601-1 a EN60601-1, s certifikací IPX1 pro odolnost proti prachu a vodě a certifikací CCC pro bezpečnost elektronických produktů.

Předchozí článek IPC2U používá industriální paměťové jednotky od výrobce Innodisk
Další článek tBOX510-518 - rozšíření řady počítačů pro železniční uplatňování